Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Már kicserélhetem a fülbevalómat?

Már kicserélhetem a fülbevalómat?

Figyelt kérdés
Kb majdnem egy hónapja lőtték ki a fülemet.Azóta forgattam meg hasonlók.Ki lehet már cserélni?
2010. szept. 18. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor forgatod lassan és nem érzel ien szúra fájdalmat akk igen. De ha érzel még bármit is akk hagyd még bent 1hétig.
2010. szept. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem azt mondták, hogy minimum 2 hónapig várni kell.

vártam én amúgy, de ha nem az van a fülemben, amivel kilőtték, akkor visszanő, mivel a sima fülbevalók vékonyak.

2010. szept. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
szia.nekem van 8.az elején nekem is kb 1-2 hónapig bent volt,de amikor kiszedtem fájt.mert nem nem lehetett rendesen tisztítani.amikor a 8.at csináltattam (ezt is porcba) 1 hetet vártam és kicseréltem.egyáltalán nem fájt utána:D
2010. szept. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Orvosi fémet lőttek?:D

nekem nem orvosi fémet löttek és azt mondta h nyugodtan 1-2 nap után kivehetem:D

kivettem,beraktam egy másikat bevolt dagadva a fülem ha odanyúltam a lyukhoz ilyen csomót éreztem kivettem 1 napra(nemnőttbe) és mostmár teljessen normális:Digaz még1 kis "váladék" jön belőlle:/ 3 hete lövettem.

2010. szept. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!