Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen a tömeggyár...

Szerintetek milyen a tömeggyártmány lány/fiú?

Figyelt kérdés
Tudom hogy úgy néznek ki mint barbie és ken, de kiváncsi vagyok hogy nektek mit jelent a tömeggyártmány, hogy néz ki.
2010. szept. 15. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

lány: mint christina aguilera, bár ő azért nem olyan közönséges..

fiú: barna szem, barna haj, izmos test, magas, rövid haj

2010. szept. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Lány:

-hidrogénszőke, avagy fekete szálegyenesre vasalt,töredezett haj

-szolárium, kinek nagyobb, kinek kevesebb mértékben

-"cicásra" húzott szemek (kb az egyetlen dolog, ami tetszik bennük:))

-feszes csőnaci, általában fehér vagy világosszürkére koptatott

-cicanadrág (amiért még 3-4 éve halálra röhögtek volna mindenkit), latex vagy leopárdmints, esetleg fekete, de néha már virágosat is látok, ilyenem nekem is volt, abban kertészkedtem

-bőrdzseki, ami még életében nem látott bőrt

-converse cipő (bezzeg amikor 5 éve én hordtam, még rockerkoromban, mindenki beszólt érte, pont azok, akik most előszeretettel hordják)


Fiú:

-tarajos haj (amolyan tecktonikos, bár bevallom, amikor először megláttam egy ilyen srácot, azt hittem valami diszkós punk), gyakran festett, és persze vasalt

-feszes, élénk mintás pólók, netán Ed Hardy (jó cigányos)

-valami cipzáras, kapucnis pulóver

-rózsafüzér a nyakban (nem vagyok keresztény, de ezt pofátlanságnak tartom)

-feszes farmer (a spermák halálos ellensége, de ők tudják...)

-converse cipő itt is


Mondanom sem kell, nem rajongok ezekért az egyénekért, de már már minden 2. ember így néz ki. És érdekes, hogy a fennmaradók meg röhögnek rajtuk:)

2010. szept. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem Lévai Adrienn neve már senkinek nem ismeretlen, na pont olyan. (Bár megvan győződve róla, hogy egyedi, mondjuk az ilyenek mind azt hiszik magukról.)

Fiú... [link] valami ilyesmi...

2010. szept. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Miért, ki az a Lévai Adrienn? Valami csöcsös?
2010. szept. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja, valami csöcsös

[link]

2010. szept. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sztem többfajta tömeggyártmány van :D.


Lányokból. Van a trendi csaj, ebből is van a tipikus plázacica (platinaszőke vagy éjfekete haj, hajfelvarrás, baromi erős smink, csillogós, közönséges cuccok-haspóló, miniszoknya, kivágott felsők, mindez együtt-, sok állatmintás cucc, platform cipő, rengeteg arany és ezüst ékszer, vagy ilyen gagyik gagyija flitteres bizsu, rózsaszín cuccok, szétkoptatott, csicsás díszítésű farmerek, csillámos műköröm, márkaneves ruhák... csivava :D) meg a divatlapból szakadt sznob (mindig tökéletes haj-látszik, hogy vagy több órát töltött vele otthon, vagy fodrásztól jött-, mindig az adott trendnek megfelelő cuccok... most épp bézs, púderrózsaszín és pasztellszínek feketével és szürkével, bőrdzseki vagy blézer, csőnaci, ceruzaszoknya, magassarkú cipők, egyberuhák, karcsúsított blúzok, óriástáska vagy icicpici retikül, változatos ékszerek és kiegészítők, márkás cuccok, dongószemüveg, egyszínű, de szép harisnyák, francia manikűr, tökéletes, natúrabb smink-természetesen méregdrága kozmetikumokkal-, karon hordott rövid fülű táskák... mindig úgy néz ki, mint ahogyan a legfelkapottabb sztárok).


Aztán még van a sportos/emo csaj. Csőfarmer (gyakran színes), póló (New Yorker-es, feliratos-nyomottmintás cuccok), palesztinkockás sál, gumikarkötő, kockás blúz, Converse (vagy olyasmi jellegű) edzőcipő, gyakran magasszárú, a nyelve alá betűrve a gatya, egyszínű ujjatlan felsők, kitűzők (emóknál masnis csat), tinis-vicces kiegészítők (pl. cseresznye, strandpapucs stb. alakú fülbevalók meg ilyesmik), sportos válltáska (ált. bazi nagy feliratos Converse, Adidas, Nike). Emóknál ehhez hozzájön az, hogy fekete plusz neonszín kombó, egyéb kockás cuccok, tépett haj (rózsaszín, piros, kék stb. melírral), feketével nagyon erősen kihúzott szem.


Fiúknál. Van az az unalmas fajta, aki egyáltalán nem törődik az öltözködésével (és mind e mellett leb.zizzza azt, aki igen)-méretben nem jó (ált. nagyobb) póló, bő farmergatya, elhasznált edzőcipő, semmi kiegészítő.


Aztán itt is vannak a divatlapból kilépettek (azok, akik a normális meroszexuálisok. Ing betűrve nadrágba, v-kivágású felsők, kiegészítők, odafigyelnek az arc-és testápolásra... öltöny és ing hordása olyan esetben is, amikor nincsen megkövetelve tőlük.


Plusz vannak a "páwwáák" (vagy hogy a fenében hívják ők magukat :D)... rózsaszín, baromira élénk cuccok, izompóló, márkanevek szem előtt, óriási fémcsatos öv, zselézett haj, férfismink...


Ja, meg az emók-de azok nagyjából ugyanazt hordják, mint a lányok, max. nem hordanak masnis csatot :D.


(természetesen bocs mkitől, akit megsértettem, ez nem értékítélet akart lenni, csak az, hogy sztem hogy néznek ki a tucatemberek)

2010. szept. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor tisztelt válaszadók ti hogy öltözködtök?
2010. okt. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tipikus proli magyar:


Nő:

[link]

(Igen, a link az oldal aljáról. Szvsz tanulmányt lehetne írni a sütő butaságról és klasszikus magyar proli ízléstelenségről ezeknek a képeknek a felhasználásával)


Pasi:

[link]

[link]

2010. okt. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!