Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon zavar, hogy nagyon...

Nagyon zavar, hogy nagyon szőrös vagyok "ott lent".13 éves vagyok. Szerintetek butaság lenne leborotválni?

Figyelt kérdés
nagyon undorítóan nézz ki mikor tesin öltözök át, vagy megyek strandra (nyáron) :/
2010. szept. 15. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
feltalálták a borotvát...
2010. szept. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

tudom nyugi.;)

csak halottam hogy sokkal erősebb lesz a szőr, ezért még nem nagyon kezdtem bele.

2010. szept. 15. 20:32
 3/7 anonim válasza:
ha betoltod a 18 at leborotvalom neked;) de csak ha lany vagy:P
2010. szept. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

20:29-esnek: azt kérdezi, hogy leborotválja-e...


Szerintem ha zavar, akkor nyugodtan borotváld le! Én is így voltam ezzel évekig, aztán gondoltam egyet, és azóta is csupasz vagyok :$ És 14 voltam, nem sokkal idősebb nálad :)

2010. szept. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elkezdheted nyugodtan. De pl. nem muszáj az egészet, lehet elég ha csak a bikinivonalat csinálod meg (csak azt a részt, ami kilátszódik a bugyiból). Szerintem kezd azzal. Amúgy a borotva tényleg erősíti, bár én is azt használok. Esetleg próbálkozhatsz gyantával.
2010. szept. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vigyázz,ki fog pattogni!!!!
2010. szept. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
A szőr mentén körbe puszilgatnám neked! Kezdésnek!
2015. aug. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!