Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van aki leküzdötte és ha igen...

Van aki leküzdötte és ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
sziasztok, van aki leküzdötte az önbizalom hiányt? és hogy sikerült neki? ebben szenvedek és már nagyon idegesít hogy ösztönösen mindig a rosszat gondolom magamról hogy nem vagyok elég jó senkinek ronda vagyok satöbbi
2010. szept. 15. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ugyanígy voltam,és megmondom őszintén még vagyok is néha a mai napig,ez nem megy egyik napról a másikra,de nekem úgy sikerült kicsit összeszednem magam,hogy sokat vásároltam,megpróbáltam mindent megtenni,hogy megelégedjek magammal,aztán pedig a sok bók megtette a hatását.

Miért vagy különben így?Bántottak ,vagy bántanak a külsőd miatt?

2010. szept. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ugy érzem,hogy most lábalok ki ebből az önbizalomhiányos dologból.Előszöris úgy kezdtem,hogy szereztem magamnak egy pár barátot a nyár folyamán,új frizurám lett,belett festve,és elkezdtem divatosan öltözködni.Mellesleg az osztálytársaim alig ismertek meg,és csak néztek mennyit változtam:D és mivel szépnek látom magam,észreveszem hogy egyretöbbször fordulnak meg utánam az utcán és igy nyitottabbnak is érzem magamat,meg ezt persze köszönhetem a barátaimnak is=)

persze igy is vannak akik piszkálnak,beszólnak,de nemtudok velük foglalkozni,mert tudom hogy vannak barátaim,akikre támaszkodhatok és akik szeretnek.

És mellesleg alakulóban van most kapcsolatom is=)


Remélem ezzel valamennyit tudtam segíteni.Szia!16/L

2010. szept. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindent megtettem azért,hogy olyanná vagy legalább megközelítőleg olyanná váljak,mint amilyen lenni szeretnék!
2010. szept. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!