Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valaki olyan...

Hogyan lehet valaki olyan szép, mint Dua Lipa?

Figyelt kérdés
Nagyon vonzó egy jelenség, nem igazán a szépségideál, de a stílusa, kedvessége, ügyes zenei alkotói munkája bárkit levesz a lábáról. Szerintetek is Dua lehetne minden nő példaképe?
2022. ápr. 14. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem példakép. Nem mondom, hogy rossz ember, de az én személyiségemre nincs akkora hatással.

De ha neked ő hozzá tesz az életedhez akkor nyilván rajongsz érte 😇 ezzel nincs is semmi baj.

2022. ápr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Hat Dua Lipa lehet hogy egzotikus(nak tunik a tobbi tucat barbie kozott) meg erdekes arcu, de hogy szep lenne? Szerintem kifejezetten markans es kisse ferfias arca van.
2022. ápr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Megnézném élőben, smink nélkül. Úgy is szép?
2022. ápr. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Nekem mondjuk speciel pont nem tetszik. Nem azt mondom, hogy objektíve nem szép, hanem hogy a színei túlságosan balkániak nekem.
2022. ápr. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

Úgy, hogy van ügynöke, sminkese, fodrásza. Összerakják a fejét pár kg smink, photoshop, megfelelően beállított felvételek.

Zeneileg meg nem ő írja a "slágereit", hanem a producerek akik tolják a többi ctrl+c ctrl+v "sztárral" egyetemben az ilyen tinglitangli kaptafa rádióslágeres "előadókat".


A zenész meg az előadó nem itt kezdődik, a Dua Lipa félék termékek, "sztárok".

2022. ápr. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

#5:


Azért én Britney Spears-t mondjuk mindig is adtam, ha már slágergyáros, szalagon gyártott előadóról van szó. Ha nem is írja a dalait, csak felénekli, azért benne mondjuk volt becsület ahhoz, hogy profin végigcsináljon turnékat. (Belegondoltatok már, egy élőshow-t milyen nehéz lenyomni énekelve + táncolva? És a playback sem mindennapos azért…)


Én inkább az ilyen Jesy Nelson-féléket nem tartom semmire. Nézzetek rá a Jingle Bell előadására… Tömény kellemetlenség.

2022. ápr. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6: mind playback + valamennyire átengedik a mikrofon hangját, de arra meg automatikusan megy az autotune. Nem egy összeállítás van a youtubeon is arról, hogy a sok "álomhangú" sztár hangja milyen is valójában. :D

Nem mondom, hogy megasztár válogató szintűek ettől, de nem is a valóság az aranyhang a többségnél.

2022. ápr. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#7:


Ezt nem is vitatom. Ugyanakkor az előadó és az énekes nem ugyanaz. Egy énekes egy füstös bárban is énekelni fog, míg egy előadó megcsinálni a show-t. Más kompetenciákat igényel a kettő.

2022. ápr. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Linkelj képet. Mert azért nem mindegy hogy melyikre gondolsz.. smink nélküli, kevés smink, full smink az egész arca stb..
2022. ápr. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy smink nélkül jól néz ki
2022. ápr. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!