Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mi volt a gond a...

Szerintetek mi volt a gond a válaszommal? Őszintén érdekelne.

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..


Én vagyok a második, és lepontoztak. Pedig szerintem ez nem egy olyan kérdés volt, amire rossz választ lehet adni. Amikor megkérdeztem, miért gondolják mégis így, újra lepontoztak. Okosak.


2010. szept. 14. 17:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Téged még érdekel ez a pontozós marhaság? Semmi értelme, nem leszel attól jobb ember, hogy magasabb a százalékod. Amúgy se érdemes nézegetni, hogy ki hány százalékos, vannak gyökerek, akik szórakozásból pontozgatnak lefele mindenkit. Nem is értem amoderátorokat, hogy miért nem szüntetik már meg ezt a hülyeséget.
2010. szept. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vannak olyanok akik ok nélkül lepontoznak. Ne is törődj vele.
2010. szept. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

az a baj hogy túl sovány vagy.


nem gondolod hogy híznod kénne? hányas nacit hordasz? 32 Bershka :XD

2010. szept. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem az érdekel, hogy hány %-on állok, csak nagyon zavar, hogy ok nélkül, és csak engem pontoztak le.


"az a baj hogy túl sovány vagy."

Nem, nem vagyok sovány. Te viszont iszonyatosan tudatlan vagy. Ennyiből nem lehet megállapítani, hogy sovány-e valaki vagy sem. Nehogy egy kicsit utánanézz a dolognak, mielőtt válaszolsz. Az nagyon gáz lenne.

2010. szept. 14. 17:25
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem igazén értek a nadrágok méretezéséhez, de többnyire 35-36. De gyerekméretben vagy hogy is van ez... És a fölsőim is többnyire xs-esek. De ettől függetlenül nem vagyok csontkollekció.
2010. szept. 14. 17:27
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
Lehet, hogy nem látszol soványnak, de alacsonyabb a testtömeg-indexed, mint nekem, pedig az nagy szó :D Mindenesetre fogyni ne akarj. A lepontozós majmokkal meg továbbra se kell foglalkozni, úgyis mindenki magának dönti el, mennyire hasznos neki a válaszod, nem azt fogja nézni, hogy mások hány pontot adtak rá.
2010. szept. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Eszembe se jut fogyni! :) Nagyon jól érzem magam a bőrömben, és nem szeretném ezt felborítani.
2010. szept. 14. 17:33
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Az a nagyon gáz hogy mosolygós fejet teszel oda nem pedig egy sírosat... tudod a bmi index 18,5 alatt sovány. (e fölött és 22 közt normális)

a tiéd még a 17-et sem éri el.

"Ennyiből nem lehet megállapítani, hogy sovány-e valaki vagy sem."

Ezek szerint te nem látod magad soványnak? Sőt büszkén hirdetted szexi méreted... Nem vagy te beteg véletlen?

és most nyugottan lepontozhatsz engem de ENGEM nem érdekel mások véleménye ellentétben veled.

2010. szept. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

maradjatok már ezzel a testtömegindexes baromságokkal.

Én már nem egy olyan csajt láttam,akin látványosan volt pár fölös kiló és azzal védekezett,hogy a testtömeg indexe pont megfelelő.Ennyit erről.

A lepontozásokkal meg ne nagyon törődj,főleg az ilyen kérdéseknél.Van aki ezzel meg mások oltásával űzi el unalmátXD

2010. szept. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem is érdekel a véleményük, úgyis tévednek. Egyszerűen nem értem. Igen, mosolygok, mert mint leírtam, tökéletes a testem. Mármint nem arra gondolok, hogy szexi, hanem hogy megfelelő a súlyom. Hadd döntsem már el én. Te még egy képet sem láttál rólam, szóval nem tudhatod. Egyébként 15 éves vagyok.
2010. szept. 14. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!