Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tapasztalatok a septumrol?

Tapasztalatok a septumrol?

Figyelt kérdés

mielott megkerditek mi a septum, elmondom, hogy az egy piercing fajta es igy nez ki [link]

a kerdesem meg az lenne, hogy akinek van septumja annak mennyi ido alatt gyogyult be, es kozben tudotte orrot fujni, mert nekem mar nagyon be van dugulva az orrom, es nem merem kiifujni, mert elegge faj. amugy patko van benne, csak fel van forditva, hogy ne latszodjon suli miatt. meg nem is a porcba van szurva hanem alaja. akinek van az segitsen:)


2010. szept. 14. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Suliba lehet felfordítva ha nem engedik tényleg 1általán. de mihelyst ki érsz onnan fordítsd ki mert megnehezíti a gyógyulást ugye a furat úgy feszül és nem igen bír gyógyulni. nekem is van gyakorolgattam az orrfújást és elférek tőle kényelmesen(szabad orrot fújni). Velejár h érzékeny az orrod 1 darabig míg az lesz. nekem 1 hónapja van kb.
2010. szept. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt sokat segitettel! de nem baj, hogyha annyit mind forditgatom?
2010. szept. 14. 20:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem baj csak ne szárazon tedd. pl reggel leápolod akk megmozgatod oda vissza utána v befordítod és suli végéig úgy marad. V míg utazol a suliig kinthagyod és bent pedig befordítod.
2010. szept. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kivettem vegul mert nagyon begyulladt es a patko is eleg kicsi volt. de majd ujraszuratom :D
2010. szept. 27. 21:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!