Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » (bután hangzik majd) Hol...

(bután hangzik majd) Hol vehetnék olcsón színes kontaktlencsét?

Figyelt kérdés

SZóval, nekem olyan kontaktlencsére volna szükségem ami fed és színes, nem csak élénkít, mert olyanom van és sza**t sem ér sajnos:S

Interneten rendelősdi érdekel igazából.

Azért kellene, mert van egy nagyon híres éves farsang 18-40 éves korosztály számára, ahol és szőke hajú kék szemű barbie-nak szeretnék öltözni, de a szemem világos barnás-sárgás-zöldes kutyulék:D


2010. szept. 13. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
én neten rendeltem tavaly kéket. nagyon jó volt. 20 euro volt és havi lencse. külföldről rendeltem mivel itt élek.az a lényeg hogy valami nevesebbet vegyél. az enyém cibavision Freshlook color volt.
2010. szept. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ebay. Bár inkább ne ezen akarj spórolni szerintem.
2010. szept. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, Olyant válassz, ami fedőszín (teljesen elfedi az eredetit). pl itt láttam: [link]

Üdv.

2010. szept. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

KÖszönöm a válaszokat:)

Azt hiszem inkább nem spórolok, nem éri meg, és a szemészem ajánlott valami fedőszín izét, amiből veszek egy pár kéket és egy pár szürkét:D

12000ft páronként, a márkát is mondta a nő, de már nem emlékszem:D

köszönöm szépen

2010. szept. 14. 15:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!