Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire fáj a fül piercing?

Mennyire fáj a fül piercing?

Figyelt kérdés

Nem sokára akarok szúratni egyet, de kicsit félek, mert nem tudom mennyire fog fájni, szerintetek?

Illetve hogy fog zajlani ez az egész?

Ilyen piercinget tervezek ha ez számít valamit:)


[link]


s az lenne a kérdésem még, hogy már eleve karika lenne? vagy azt majd csak később lehet kicseréltetni?


2022. márc. 15. 13:45
 1/3 anonim válasza:
66%

szia! mindenkinek más a fájdalomküszöbe, de szerintem nem vészes. egy pillanatig érzed a szúrést és ennyi, utána egy darabig érzel kis nyomást/fájdalmat. utána vigyázni kell nagyon, nehogy beleakadjon valami vagy megrántsd, mert akkor fáj. ez addig tart amíg be nem gyógyul. a gyógyulási idő mindenkinél más, de kb. hónapokig eltarthat, akár egy évig is. illetve próbálj meg nem aludni rajta, fájdalmas is lenne. ne piszkáld.

nekem patkó pcvel csinálták, de lehet sima studdal is. hallottam néhány helyről, hogy a karika forma miatt nehezebben gyógyulhat, de én ezt nem tapasztaltam. én is teljes karikát akartam, de azt mondta a piercer, hogy ezt könnyebb behelyezni és majd ha begyógyul kicseréli nekem normál karikára.

a mindennapos utókezelés nagyon fontos. én gyógyszertári hidrogén-peroxid oldatot használok, fültisztító pálcika segítségével áttörölgetem a lyukat elöl-hátul.

nem kell félned, jó lesz és szép. :)

2022. márc. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fájt amikor szúrták, de ajánlom, hogy ne pisztollyal hanem tűvel szúrasd ki. Utána legalább 3 hónapig nem tudtam azon a fülemen aludni. Ha megfelelően ápolod, és csak tiszta kézzel nyúlsz hozzá, illetve profi szúrja akkor nem szabad gondnak lennie.
2022. márc. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek! :)
2022. márc. 16. 19:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!