Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetne keresni egyedi díszíté...

Lehetne keresni egyedi díszítésű tipes körmökkel? Tehát én lakkozom, mintázom satöbbi és felteszem valamilyen eladós oldalra. Vagy hülyeség?

Figyelt kérdés

nem ismerem úgy nagyon ezt az oldalt, de ennyit találtam keresgélés közben


[link]


ha ez nem óriási b@roms@g milyen árban lehetne egy szettet eladni?



2022. febr. 22. 18:19
A kérdező szavazást indított:
csináld, tuti lesz, akit érdekel
ez hülyeség, nem érné meg, hiszen kínaikban is lehet venni tipes körmöt NAGYON olcsón, egész jó minőségben már
ez hülyeség, max kevés embert érdekelhet
ez hülyeség... *indokot leírom válaszban*
11 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen, pár éve volt elég népszerű, akkor sztár körmösök (nem csak magyarok) adtak ki ilyeneket.


Press on nails, erre keress rá. Szerintem nincs rá kereslet.

2022. febr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kereslet van rá, viszont kínai oldalakról fillérekért lehet kapni ilyeneket, úgyhogy annál drágábban szerintem nem vennék meg túl sokan, így nem érné meg neked.

Ennek ellenére ha megpróbálod nincs veszítenivalód, például Intán egész jól el lehet adni hasonló dolgokat.

2022. febr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön mostanság egyre több ilyet látok, viszont ahhoz tényleg egyedi és nagyon szép mintákat kell festeni vagy ha valakit érdekel vehetsz fel egyedi megrendelést, mert ugye nem mindenkire lesz jó egy méret.
2022. márc. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!