Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi számít vékonynak?

Mi számít vékonynak?

Figyelt kérdés

Mióta az eszemet tudom túlsúlyos voltam, 1 éve végképp elhatároztam, hogy lefogyok. 50 kg-ot sikerült ledobnom. Jó alkatú akartam lenni, nem túl vékony... Most viszont bizonytalan vagyok abban, hogy nem lettem-e túl vékony. :/

Szerintetek mi számít vékonynak?

163 cm vagyok.


L/20


2010. szept. 11. 16:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hány kiló vagy akkor tudnnánk h vékony vagy e!!
2010. szept. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

[link]


ő vékony!!

2010. szept. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ezt így nem lehet megmondani kép nélkül, mert nem mindegy hogy oszlik el rajtad a súly, mennyi rajtad az izom stb. szóval tegyél fel képet és megmondjuk
2010. szept. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
52 kg
2010. szept. 11. 16:22
 5/13 anonim ***** válasza:
én 20 éves vagyok, pont 10 centivel magasabb nálad és ugyanennyi kiló.szerintem te így átlagos, normális tstalkatú lettél,és én vékonynak számítok:)te nem vagy túl vékony nyugi
2010. szept. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Gratulálok a fogyásodhoz !

Pont jó az alakod.

2010. szept. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

én is gratulálok!

bocs, hogy belekérdezek, de hogy fogytál le?mennyi idő alatt?nekem kb 15.20KG-t kéne leadnom,akkor tökéletes lennék...S

2010. szept. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez pont megfelelő! És tényleg, hogy adtál le ennyit? Mondjuk nekem nem kellene sokat, de akkor is.:)
2010. szept. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Ahogy fogytam:

Nem mindig egészséges módon. :) Bár ez nem jó, de nekem így ment. A Norbi-kódokat követtem, de amúgy is azokat az ételeket fogyasztottam volna, amik zömében az egyes, néha kettes kódszámmal vannak ellátva, hiszen azok hízlalnak legkevésbé.

Alkoholt nemigen fogyasztottam, talán 2-3 alkalom kivétellel, ilyen osztálykirándulás, ilyesmi...

5 után már sosem ettem semmit. Ez eleinte rettentően nehéz volt, folyamatosan vedeltem a vizet, hogy elmúljon az éhségérzetem, de egy idő után beleszoktam.

Csokit szerintem kb. 4-5 alkalommal ettem csak az évben, akkor is csak akkor, mikor "nehéz napjaim" voltak, és bolondultam érte - pár kocka Milkát. Nem ittam cukrozott üdítőitalokat, kakaót... Csak teát - leginkább zöldet -, vizet. Buliban is mentes vizet.

Amire még az étkezésnél is több hangsúlyt fektettem, az a sport. Heti 4-5 alkalommal jártam kondiba, itthon minden nap taposógépeztem. Emellett táncoltam. Hastáncoltam eleinte - persze egy bizonyos súly ledobása után, mert előtte nemigen tudtam -, aztán hipp-hoppra nyomtam. :D + hétvégi bulik. :)))

Nagyon sokat sétáltam. Tornáztam Réka, Norbi dvd-re. Néha Béres Alexandra, neten keresett tornavideók.

2010. szept. 11. 21:04
 10/13 A kérdező kommentje:
+ Nagyon sokszor léböjtöltem, ezért írtam, hogy nem mindig egészséges módon. Volt olyan nap, mikor 2 alma volt az össze betevőm.
2010. szept. 11. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!