Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műanyagot mivel lehet festeni...

Műanyagot mivel lehet festeni ami nem kopik le róla?

Figyelt kérdés
Nyakláncot csinálnék zsugorfóliából. azt írja színes ceruzával színezzem ki, megpróbáltam de szinte nem is látszik semmi szín rajta. alkoholos filc lekopott, mi van még?
2010. szept. 10. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
körömlakk
2010. szept. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igazad van, az elég tartós, de idővel lekopik az is, nem?
2010. szept. 10. 19:07
 3/6 anonim ***** válasza:

azt nem tudom mennyi idő után kopik le de szerintem éleg tartós

de ha lekopik újrafested :)

2010. szept. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
üvegfesték?
2010. szept. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
miután összement sem látszik rajta?mert mikor én csináltam még régebben akkor utánna sokkal élénkebben látszódtak a színek:)
2010. szept. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Miután összement még annyira sem látszódott mint előtte, pl. rózsaszín egyáltalán nem látszott, a fekete halványszürke lett, a sárga sem látszott. Talán valami speciális színesceruza kéne hozzá? Én is azt olvastam hogy élénkebb lesz a szín, de nálam ez nem így lett.


Már próbáltam tintasugaras nyomtatót is, de az is rettenetesen halvány lesz.

most körömlakkal próbálkozom, de a kis részleteket nem tudom szabályosan megrajzolni vele, csúnya lett :(

2010. szept. 12. 18:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!