Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szórópisztolyos barnításról...

Szórópisztolyos barnításról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nem kabinosra hanem kézi barnításra(amikor valaki lefúj) gondoltam.Léci csak olyanok írjanak,akinek van tapasztalata.Köszi
2008. dec. 15. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
NEKEM NEM JÖTT BE! Pont egy lakodalomra készültünk és a szép világos színű kosztümömet gyönyörűen összefogta.
2008. dec. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én barnítottam ezzel a módszerrel sokakat éveken keresztül. Visszajártak a vendégeim, tehát remek tapasztalatok vannak. Természetesen megfelelő bőrápolás mellett optimális csak ez a módszer, de szerintem minden barnulási folyamat igényli a test ápolását. Úgy nem barnítottam le a vendégem, ha nem radírozott előtte, vagy ha betestápolózta magát, mert nem olyan hatást értünk volna el... A ruhát nagyon erős izzadás esetén megszínezheti, de ilyen tapasztalatról senki sem szólt, én sem jártam így, pedig nyáron imádom a dögmelegben a fehér rucikat. A másik, hogy természetes anyagokat tartlmaz a folyadék, amit a bőrre visznek, így nem károsítja, nem öregíti a bőrt. Én csak ajánlani tudom!
2008. dec. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is csináltak ilyet. nekem nagyon sokáig tartott amig megszáradt de szerintem ez bőrtipus függö. Nekem egyáltalán nem száraz a bőröm, szóval lehet hogy azért szivódott olyan nehezen.

Le voltam radirozva előtte.Egy-két napig szép volt, bár kicsit természetellenes színem lett tőle:)

Aztán pedig foltosan kopott...

2008. dec. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!