Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen borotvát ajánlotok?

Milyen borotvát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam már villanyborotvákkal, de túl érzékeny hozzájuk a bőröm, szóval azok nem is érdekelnek.

Jelenleg egy Gilette Mac3-at használok, ami szintén néha kikészíti a bőrömet, megvágni nem szoktam vele magam, de azért nem vagyok vele 100%osan megelégedve.

Esetleg aki másféle hagyományos borotvát használ és esetleg használt mac3-at is az elmondaná, hogy mennyivel érzi jobbnak az újat?


2010. szept. 8. 00:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok, mint Te. Ezért általában húzni szoktam a borotválkozást, de a borosta nem mindig jön be a barátnőmnek, szakállt viszont én nem akarok növeszteni. Én is többféle borotvát kipróbáltam, de szinte semmi változás nem volt. Viszont mióta a hab helyett zselét használok, azóta ritkábban irritálja a bőrömet a borotválkozás.
2010. szept. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a hagyományos borotvát ajánlom. Sokkal jobb, mint a többi. :)
2010. szept. 8. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is világéletemben kínlódtam ezzel a dologgal.

Sok mindent kipróbáltam, két éve Gillette Fusion-t használok, ez 5 pengés és könnyen kimosható. Ez bevált, ezzel ritka a kipirosodás vagy a kivérzés.

Minél több pengéjű a borotvád, annál kíméletesebb és alaposabb.

Legújabb felfedezésem pedig, amivel azt hittem 20 éven át, hogy nem is kell vele foglalkozni, az az, hogy mit használsz puhításra??? Fontos az, hogy milyen habot vagy krémet és milyen módon. Nagyban befolyásolja a borotválkozás sikerét.

Ami nekem bevált, azok a borotvagélek. A hagyományos haboktól ugyanúgy kipirosodik a pofám.

Alapos arcmosás vízzel, aztán jól rányomott ujjakkal körkörös mozdulatokkal kell körbevenni a szőrtüszőt az anyaggal. Esetleg érdemes még kicsit várni is, és ekkor felpuhul annyira a bőröd-szőröd, hogy problémamentesen leborotválható.

Titkos tipp, szappanos arcmosás a krémezés előtt.

2010. szept. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hasonló problémám volt nekem is. Amikor serdülő voltam és először használtam elektromos borotvát akkor még ugye apuval ahsználtuk közösen és iszonyatosan kipirosodott a nyakam. Ott nagyon érzékeny a bőröm. Utána kaptam egy 25000Ft -os szintén elektromos borotvát. Nagyon jó és kényelmes de még ettől is olyan piros a nyakam mint egy paradicsom. Hiába használo karceszt meg bármit 4-5óra kell a bőrömnek, hogy lenyugodjon és ne legyen piros. A nyáron álltam át a húzós borotvára. Gilette zselét(gél) -t használok és mach3 borotvát. És semmi pirosság nincs a nyakamon. Nekem tökéletesen bevált.
2010. szept. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!