Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akril gél, vagy zselét jobb...

Akril gél, vagy zselét jobb használni műköröm készítésekor? Nektek bevált az akril? Többi lent

Figyelt kérdés

Már a 3. körmösöm et fogyasztom az utóbbi időben egymás után , akik mind akrilgélt használnak.

A munkájukon láttam végig , hogy alaposan dolgoztak.

Így most azon kezdtem gondolkodni, hogy lehet ,hogy nem is velük, hanem ezzel az akrilgellel van a probléma, hisz kb 2 hét után jönnek fel a kormeim, és le is tudom őket húzni sajnos ...

Amikor ezzel még nem dolgoztak a körmösök , mivel nem is volt még, akkor nem semmi gond ... Max nagyobb hatásra , pl ha beütöttem , akkor törött, különben szépen fent maradtak ..


Nektek ,hogy vált be ??



#műköröm #akril #Akrilgél
2021. dec. 21. 07:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudok erre konkrét választ adni, még nem volt műkörmöm, csak igazi eredeti és gél lakkozással. A gél lakk is volt több alkalommal jó minőségű, 1-2 hétig fennmaradó tartósnak mondható, és volt olyan is, hogy egy-két nap után már kezdett lepattogzani a körmeimről a festék. Főleg, a váltakozó gyorsaságú mindennapokban, amikor dolgozom, akkor változó volt a tartóssága is.
2021. dec. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!