Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van egy vizálló karórám...

Van egy vizálló karórám amiben nem cserélnek elemet azzal az indokkal, hogy utána nem lesz vízálló. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Tudtok esetleg olyan helyet budapesten ahol ez nem lehet problema?
2021. dec. 17. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Ez kamu... Nem ért hozzá,ezért nem cserél.
2021. dec. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam már ilyenről,főleg olcsóbb órák esetében. Nekem is mondták ugyanezt,mondtam sebaj,attól cseréljék ki,nem búvár vagyok,mutassa az időt,ez a lényeg. Egy drága óra esetében ez nem téma,vízálló marad.
2021. dec. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
Miért nem cseréledmagadnak? Ha nem csinálnak rajta nyomás tesztet akkor kvázi tökmindegy.
2021. dec. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem mindegy a márka és a velejáró minőség.

Már egy alap Casio esetén is meg lehet, és egy hozzáértőnek meg is kell tudnia csinálni a vízállóságot.

2021. dec. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kamuzik az "órás", nem akar veled szarakodni, ennyi az egész. Ez a befosató-lerázós duma már évtizedek óta létezik az órások világában. Az ilyet kerüld el.

(csak hogy értsd: egy tisztességes órás kicseréli a tömítést ha kell és szilikonolajjal kezelve rakja össze és pöpec vízálló lesz, pár perc az egész.)

2021. dec. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

200 ezer forintos GC óráról van szó.

Akkor elviszem máshova is.

Férjemnek szeretném megcsináltatni meglepetésként így én nőként sajnos nem értek hozzá, de gondoltam hogy ez hülyeség hát valahogy ki kell cserélni az elemet..

2021. dec. 17. 20:28
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat! :)
2021. dec. 17. 20:29
 8/9 anonim ***** válasza:

6

Jah ilyen olcsó kínai sz.rban én sem vállalnám. Egyszer egy haveréban cseréltem az elemet és a hátlap szétcseszte a szerkezetet amikor visszaraktam mert egy hulladék volt.

2021. dec. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lerázott, nem akart bajlódni az órával. Keress egy órást, mert ahol voltál annak a tudása kimerül a konyhai mérlegek elemcseréjében.
2021. dec. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!