Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Erről a testről mi a véleménye...

Erről a testről mi a véleményetek? L

Figyelt kérdés

[link]


18-20 eves lanyon


Őszintén:) és kort is írjatok. De légyszi normális stílusban akár negatív vagy pozitív.


2021. dec. 2. 20:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
84%

ertem en, hogy mostanaban trendi, ha a no masbol sem all, mint egy nagy fenekbol es sok kanos pasinak biztos be is fog jonni, teny, de nekem nokent egyaltalan nem tetszik.

egyazeruen atanytalanul nagy az a fenek, mintha be lenne pelenkazva az illeto. a labai rovidek, tomzsik, a felsoteste semmi extra. tipikusan az az atlag alkatu, tomzsi kis csaj, aki lemegy a terembe es CSAK ES KIZAROLAG seggre gyur, hogy az kerek legyen es nagy, de a teste tobbi reszevel nem foglalkozik. aranytalan.

2021. dec. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
54%
Csinálj egy fotót a TESTEDRŐL, és utána tudunk véleményt mondani. Ezen a fotón a popsid látszik, és az sem a legelőnyösebb szögből. A kèpen aránytalanul nagynak tűnik a popsid. Ha tényleg a testedről szeretnél őszinte véleményt, akkor bikiniben, pózolás és retusálás nélkül legyél a fotón.
2021. dec. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
50%

22-es!


Szeretnéd mi?

2021. dec. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
77%
biztos voltam benne, hogy ha megnyitom a képet, egy csinos lányt fogok látni... erre kinyitottam és valami förtelem ez a nagy segg, atyaúristen
2021. dec. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!