Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Honnan veszik a kínai boltok...

Honnan veszik a kínai boltok a piercingeket?

Figyelt kérdés

Sok kínai boltba, valamint marketekben látok piercingeket, táblán, amiket 100-200 forintért árulnak. Orvosi fém, legalábbis, a neve alapján és egyéb vizsgálatok alapján.

A minőség más kérdés, de most az érdekelne, hogy ezeket a táblákat honnan szerzik be? Melyik nagykerből? Bónusz kérdés: Általában milyen áron?


2021. nov. 25. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

Aha, orvosi fém...

Szerintem nagy kamu, ki vannak abból spórolva az ötvöző elemek, vagy éppen ki tudja milyen "bónuszt" kapsz amikor mindenfélével szennyezett hulkadékfémből dolgoznak.

Sajnos csak tömegspektrométerrel és bonyolult kémiai vizsgálatokkal derül ki az olcsósítás, így a lebukás esélye csekély.

2021. nov. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze, de 316L néven nem lehetne forgalomban. Én Hidrogénperoxiddal lestem meg. Nem feketedett.
2021. nov. 25. 17:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ebayről rendeltem egyszer 2db orr pct amire küldtek 2 csomaggal szóval lett belőle 200 :D de azóta is ugyanazt a kettőt használom mert nem kopik nem színeződik. Biztos nem jó minőségű de nem is okozott még eddig problémát pedig vagy 5 éve megvan
2021. nov. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
rendelik ebayről wishről aliexpressről meg ilyeen helyekről
2021. nov. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36%
Hiába kenegeteg hidrogén peroxiddal, az nem fogja kimutatni az ólomszennyezést. Ráadásul nem is azonnal jelentkeznek a hatásai, hanem évek alatt. Vagy csak egyszerűen -15 év az ember életéből, mert elősegít olyan betegséget, amire hajlamod van.
2021. nov. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!