Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el az anyámnak,...

Hogy mondjam el az anyámnak, hogy közel 20 ezret költöttem tegnap? Tegnap voltam egy koncerten, vettem pulcsit meg egy sapkát de persze az én saját pénzemen. Viszont ilyenkor mindig kiakad, hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
2021. okt. 31. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem kell rola tudnia
2021. okt. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene elmond? Gondolom saját pènzedből vetted. Hord egèszsèggel.
2021. okt. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát ez nálunk nem ilyen egyszerű, bárhova megyek mindig megkerdezi mennyit költöttem. Úgyis meg fogja nézni hogy mennyi pénzem maradt, na mindegy valahogy majd csak ki magyarázom. Köszönöm
2021. okt. 31. 09:35
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a te pénzed akkor semmi köze hozzá hogy te mire költöd a saját pénzed
2021. okt. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mint itt gyakran, most is kevés az infó.


- Korod?

- Gyűjtened kell valamire? Iskola, pelenka a nagyinak, fűtés,...?

- Honnan van a pénzed?

- Család anyagi helyzete?

2021. okt. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy, hogy meg kell mutasd? Én is szoktam koncerten pulcsit/ pólót venni. Nem olcsó, de magyarázd el neki, hogy nem elittad a pénzt, a pulcsi pedig hasznos is.
2021. okt. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell róla tudnia, ha a te pénzed. Persze ha az örökölt milliókat szórod el Gucci táskákra, az más, de a TE 20 ezer forintodhoz semmi köze
2021. okt. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!