Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon kövér vagyok?

Nagyon kövér vagyok?

Figyelt kérdés

linkelek pár képet:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


néha jól érzem magam a bőrömben, de sokszor elkeserít amit a tükörben látok...:S szinte élni sincs kedvem...tudom, hogy hogy kell fogyózni, meg minden, de most nem ez érdekel...köszi:):(


2010. szept. 1. 16:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én sem gondolom azt, hogy kövér vagy. HA fiú lennék akkor szivesen venném ha ilyen testalkatú barátnőm lenne. Ez még szerintem pont belefér abba ami nem kövér..
2010. szept. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Szia!!! Én is pont ilyen vagyok!!! csak én 162-3 cm és 69-70 kiló vagyok. (most elromlott a mérlegem, vagy az lehet a probléma, hogy nemrég ettem, és egy bazi nagy pulcsi van rajtam, de a méleg többet mutat, pedig a héten méreckedtem, és nem hiszem, hogy 2 nap alatt híztam xD)

Én is kövérnek érzem magam, plussz engem nagyon csúfoltak is. Pedig rajtam is eloszlik a súly, nem mondani meg, hogy ennyi kiló vagyok, és mondjuk az is kihúz, hogy mellesebb vagyok. :) De így más képeit nézve, szerintem sem vagy kövér! :)

2010. szept. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
hú.. tényleg rossz mérlegem, 4 kilót fogytam 2 perc alatt, ez tehetség! :D
2010. szept. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
hát szerintem elég kövér vagy:/ de ha ennyire nemtetszik amit a tükörben látsz akkor bizony tenned kell érte nem fog az eltünni onnan magátol
2010. szept. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
69%

A fekete ruha előnyös neked, mert optikailag soványít, de így is molettnek látszol bennük.

A fekete ruha jól takar és ápol, tehát 10-15 kiló felesleget néztem rajtad így.

De a fürdőruhás képen nagyon molettnek nézel ki, szerintem legalább 20 kilót kellene leadnod!


Én mondjuk természetesen normál alkatú vagyok, de hasonló magas mint te: 162 cm és 52 kiló.

Szerintem rengeteg a 75 kg a magasságodhoz!


-20 kilóval lennél ideális. De legalább -15 kg.


Őszinte voltam, de neked is ez kell. Koplalni nem érdemes, inkább szép lassan kezdd elhagyni a kenyérféléket és az édességeket. A hízlaló ételeket váltsd ki gyümölcsre például. Néha nassolás is belefér.

Ha szép lassan fogysz tavaszra már mínusz 10 kilóval könnyebb lehetsz. És akkor tényleg elégedettebb leszel:)

Pl. egy hónap alatt elég 2-3 kg fogyás, kis sport+odafigyelés.

Tavaszra szép karcsú lehetsz koplalás nélkül.


26.L

2010. szept. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

17.38!

általában nőcisebb ruhákban járok, mélyen dekoltált felsők pl. szinte csak olyanom van, meg farmer.csak ezeket a képeket találtam, amiken nagyjából látszik az alakom.

2010. szept. 1. 23:27
 17/18 anonim válasza:
Szerintem elég lenne egy -10, vagy -15 kiló is és tényleg bomba lennél. Egyébként tetszik az övcsatod. :D
2010. szept. 2. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én is hasonló alkat vagyok mint te, én 165 cm magas vagyok és kb 75 kiló, melltartóm, 85/C, 80/D. És én nem szeretem magam, vastag a combom, és van hasam is. Kb olyasmi mint te. 60 kilóval boldog ember lennék.
2010. szept. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!