Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? (többi lent )

Mit gondoltok? (többi lent )

Figyelt kérdés

Szeretnék köldök piercing-et. Vajon az mennyire fáj???

És a szám környékére is vhova.És az mennyire fáj?

Meg az ha fülbevalót tetetek porcba?


2010. aug. 29. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem kb 9 éve van köldök piercingem, most 23 éves vagyok. Az elején nagyon be volt gyulladva, de kifakadt belőle a cucc, és azóta semmi baja nincsen. Mindenkinek másféle piercing jó.Nekem volt, ami nagyon szúrt, a formája miatt. A kerekebb, gömbölyűbbek kényelmesebbek.(nekem)

A porcban megpróbálkoztam a fülbevalóval, egy félévig szenvedtem vele, végig be volt gyulladva, és sajnos ki kellett vennem, mert nagyon csúcsa volt. Meg is maradt a nyoma, egy fekete pötty, olyan mintha koszos lenne. :S:S

2010. aug. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ajakba nem fáj a szúrás. és köldökbe sem.

A porcba is csak kellemetlen.

2010. aug. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt a köldökpiercing. Volt porban fülbevalóm, attól meg kellett válnom, mivel még egy hónap után is extrémen be volt gyulladva, már aludni sem tudtam tőle, illetve jött rá egy véres hólyag.
2010. aug. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! Sokat segítettetek!!!:)
2010. aug. 30. 18:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!