Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Debrecenben tudtok jó női...

Debrecenben tudtok jó női ruhás turit?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni magamnak pár dolgot, csak a kedvenc turim megszűnt Debrecenben, pedig ott pár száz forintért tuti felsőket és márkás farmereket lehetett venni! Tudtok valahol még ilyen turit?
2010. aug. 29. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Belváros:

Van egy a Piac utcán majdnem a könyvesbolt (régi Skála) mellett, de még őszi ruhákat nem láttam. Női ingben és divatos felsőben elég erős. Sok ruha van kis helyen.

És a buszvégen is van kettő. Na ott még nem voltam. A Kossuth utcán volt egy, de megszűnt, szerintem az költözhetett le a Széchényire.

Nem tudom meg van-e még, de van egy a Kossuth utcán egy udvarban a színházzal szemben. Nekem nem tetszett, de sok ruha van. Divatos, új felsők nincsenek. Nadrág sok van. Hiába van sok márkás ruha, nem divatosak és elnyűttek.

Nadrágban és felsőkben is erős a Déry múzeumnál lévő. Táska is van.


Na és amit sokan dícsérnek az a Pesti utcán (tesconál)lévő, bár én még sosem voltam. Van kilós és darabáras része. Hétfőn van árucsere.

Nem vagyok nagy turis, de most kapásból ennyit tudtam összeszedni.


És a zsibinél is van egy nagy. Ott sem voltam még, mert kiesik.



A te kedvenced hol volt??

2010. aug. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Sajnos az a tapasztalatom, hogy elég drágák a belvárosi turik.


Engem is érdekelne, milyen a tesco közelében lévőben a felhozatal.

[link]


Erre pedig a neten találtam rá. Még nem voltam.

[link]

Ez melyik oldalban lenne. Nem ugrik be.

2010. aug. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2010. aug. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Az én kedvencem a Csapó utcán volt, egy sarkon, a neve azt hiszem Family turi volt vagy valami ilyesmi.
2010. aug. 29. 21:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, azt hiszem tudom melyik lehetett az. Majdnem a postával szemben??


Majd írd meg ha vettél valamit!!

2010. aug. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!