Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csontváz óra, vagy Casio?

Csontváz óra, vagy Casio?

Figyelt kérdés

A páromat szeretném meglepni egy karórával, eddig Casiokat néztem, de a napokban elcsábultam a fekete csontváz Trendhim órának ( [link] ).

Megéri az árát, nem csak jól néz ki, minőségi is? Vagy jobban járnék egy hasonló árkategóriás Casioval?



#óra #karóra #Trendhim #Csontváz karóra
2021. aug. 12. 21:51
 1/5 A kérdező kommentje:

Még ezeket nézem: [link]


[link]

Melyik lenne a legjobb minőségben, ár-érték-megjelenés arányban?


Ha ez számít a párom 23éves lesz, stílusban ezek illenek hozzá. :)

2021. aug. 12. 22:22
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szarul is nez ki, de legalabb gagyi is. :)
2021. aug. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Undorító ez a csontvázasított. Egy Casio Edifice tökéletes ha nincsenek nagy igényei meg egybelépőkategóriás óra kell neki.
2021. aug. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
A skeleton órákkal az a baj, hogy valakinek tetszik, valakinek nem. Azaz vagy beletalálsz, vagy mellélősz. Egy sztenderd Casio Edifice-szel kevésbé tudsz mellétalálni. Szerintem. De én pl örülnék egy minőségi szkelettált órának, de akkor semmiképp sem egy alap japán kvarc, hanem valami mívesebb mechanikus. Az valóban érdekes. Egy sima kvarc szerkezeten semmi szép nincs, ami miatt indokolt lenne a szkelettált számlap meg stílus. Ez persze szubjektív véleményem csak. Mondjuk 100-200 ezer alatt nem igazán találsz olyan órát, aminél valóban megéri a szkelettált stílus. Szerintem. Habár Aliexpressen van 20-30 ezerért, de azzal meg az a gond, hogy semmi quality control, illetve csak szabad szemmel, 50 centinél távolabbról vonzó. Amint közelebb mész, előjönnek a csúnyaságok.
2021. aug. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Casio Edifice XDDDDDDDDD

Mifelénk a fuxos c..nyok hordanak ilyesmiket. Hányadék ahogy kinéz már elnézést.

2022. szept. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!