Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért kell ilyen butaliba-feje...

Miért kell ilyen butaliba-fejet vágni? Egyáltalán honnan veszik a butalibák, hogy ez jó?! Meg hogy lehet azt mondani rá, hogy aranyos?!

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
kép?
2010. aug. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem aki buta liba fejet vág, az kicsit elferdült világban él, nem köztünk..

imádoom azt a nyaktól homlokig ki szájfényezett, a bőrénél 5x sötétebb barna alapozóval lekent, csücsörítős félre ajak ferdítős pofavágást, amiből lerí hogy agyi szinten nincsen minden rendben..

ha vadászol ezekre az egyedekre..ismertetőjelük h mű-fej, a műagy... messziről észreveheted mert a hidrogén szőke hajától elüt a bantu négerre kent gyökér feje és virít a pink szájfénye....

(merem kijelenteni én; aki póthaj mániában szenved, és világos szőke)

am lehet úgy ignyes valaki, hogy ne hozza zavarba az evolúció kutatókat:D semmi jó nincsen bennük...

2010. aug. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem linkelek képet, mert:

1. mindenki tudja sztem hogy miről van szó

2. nem fogok képet lopni senkitől mert bunkóság lenne visszaélni vele

2010. aug. 28. 22:40
 4/8 anonim ***** válasza:

butaliba fej nem tudom nálad mit jelent, lehet nálam egész mást. csücsörítésre gondolsz vagy mire?

az meg hogy belinkelsz egy képet nem lopás se nem visszaélés.

2010. aug. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
csücsörítős, szemöldökfelhúzós, ráncolós :D
2010. aug. 28. 22:48
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha valaki feltesz magáról egy képet pl myvipre, akkor ezzel közzétette az interneten, beleegyezett hogy akárki megnézheti. Szóval ha ide kirakod, az egyáltalán nem bunkóság, és nem is lopás.


Én is csak érdeklődni szerettem volna, de lehurrogtál hogy mindenki tudja, a másiknak aki kérdezte, annak meg elmondtad hogy miről van szó. Nem vagy te enyhén szánalmas?


Ja és ezerféle fejet vághat egy "buta liba", ezt tetézi hogy mindenkinek más csaj sámít buta libának. Viszont mostmár tudom hogy te a csücsörítős szemöldökfelhúzós homlokráncolós képekre gondoltál. Feltételezem, arra amit napiszaron "anus mouthus betegség" néven emlegetnek, és ehez társul még az is, hogy a tükörnél fényképezik magukat félmillió forintos telefonokkal a kezükben, ráadásul belevakuznak a tükörbe.


Nos van akinek ez tetszik. Én röhelyesnek tartom, de ez csak egyéni vélemény. Ők azért csinálják így mert ez nekik tetszik, innentől kezdve nekem nincs jogom beleszólni. Nem tetszik, és nem nézem.

2010. aug. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kedves utolsó. szeretném ha elolvasnád megint azt a "lehurrogós" válaszomat, és rájönnél, hogy az ég világon semmi lehurrogás nem volt benne :D
2010. aug. 28. 23:16
 8/8 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

nem linkelek képet, mert:

1. mindenki tudja sztem hogy miről van szó

2. nem fogok képet lopni senkitől mert bunkóság lenne visszaélni vele


Az első pontot emelném ki. Abban írtad, hogy azért nem vagy hajlandó válaszolni, mert ezt mindenki tudja. Ezzel arra céloztál, hogy hülye vagyok, amiért nem tudom.


Viszont azt is vedd figyelembe, hogy ahogy elnézem, az én válaszom a leg használhatóbb.

2010. aug. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!