Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha nincsenek divatos cuccaim...

Ha nincsenek divatos cuccaim esélyem sincs?

Figyelt kérdés
srác vagyok és nem nagyon vet fel a pénz, nem nagyon tudok magamnak ruhákat venni.. így már esélyem sincs a mai lányoknál? mert kb ezt veszem le ... rám se néznek.. nem vagyok ápolatlan vagy ilyesmi csak nem járok feltünő cuccokba ... szerintetek?
2010. aug. 28. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Próbálkozz olcsó, de stílusos ruhákkal. Ahogy észrevettem, árban nincs komoly különbség egy egyszínű vagy egy izgalmas póló, egy sima vagy egy mintás ing között.


Attól is függ, mennyi idős vagy - ahogy látom, a mai fiatal lányokat leginkább BMW kulcsokkal lehet meghódítani, meg ha tízezressel gyújtod meg a cigid... :(

2010. aug. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én "mai" lány vagyok, de teszek rá, hogy mi van a fiún. Egy kikötésem van, ne legyen lánynak kinéző (csőgatya, vasalthaj stb.).

Legyen értelmes, tudjak vele beszélgetni, lásson tovább a külsőségeknél, tudjon helyesen írni, szeressen. Ennyi, nem kell 20.000 forintos póló meg 40.000 forintos cipő.

2010. aug. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
dehogynincs esélyed! a lényeg hogy igényes legyél, amit ugyanúgy el tudsz érni egy kínai nadrágban is. Ott is hatalmas választék van, nem kell drágán venned. Arra figyelj hogy ízlésesen, igényesen öltözködj. Engem legalábbis nem érdekel mennyibe kerüla nadrágod ha jól áll.
2010. aug. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hmmm én is ilyen vagyok, csak lányban, de gyűjtögettem a pénzem és vettem pár új felsőt, gatyát meg tavaly vettem kínaiból

persze, hogy van esélyed csak meg kell találnod azt a lányt aki nem a külsőségekre ad, egy csomó ilyen lány van, csak ők valahol egy helyen és talán ezért nem találsz senkit

2010. aug. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Divatembereknél nincs, de sok másnál van.
2010. aug. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
VAlószínűleg rossz helyen keresgélsz. Olyannal nem is érdemes kezdeni, aki ennyire figyelembe veszi a külsőségeket. Vannak még olyan lányok, akiknél nem számít a divatos cucc. :))
2010. aug. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Turiba van pár jó cucc, ami még márkás is. Szerintem keresgélj. Jah és nem az számít mi van rajtad (persze bizonyos kereteken belül) hanem az, hogy ki van a ruhában, hogy néz ki. Aki jól néz ki és van egészséges önbizalma az egy kinyúlt pólóban is jól fog kinézni.
2010. aug. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez lemaradt: 17/l mai lány vagyok én is
2010. aug. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!