Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy 154 cm magas lány mikor...

Egy 154 cm magas lány mikor mondható kövérnek?(méretek és kg alapján)

Figyelt kérdés

2021. júl. 22. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Ha kB 50-55 kiló a normális, akkor a túlsúly 60 kiló felett kezdődik átlagos eletvitel mellett.
2021. júl. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%

Már az 55 kg is sok lenne ehhez a magassághoz.

Én 159 centihez vagyok 46-47 kg, vékony és kicsit izmos. Mikor 55 kg voltam nagy volt a fenekem, hasam, combom, és ekkor még szinte semmi izmom se volt.


Tehát a 154 centihez már az 55 kg már mondható kövérnek.

2021. júl. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
83%
Szeirntem nem mondható 55 kövérnek, vannak ilyen táblázatok ott is nagyon széles az egészséges szint.Edzettseg alapján is nagyon életerő lehet.
2021. júl. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

BMI szerint az 55 kg hiába a normál kategória, de annak is a felső határát súrolja, és már majdnem átlép a túlsúly kategóriába. És nyilván a kérdező itt nem izomtömegről beszél, hanem szimplán csak zsírról.


Miért az a cél, hogy honnan számítható valaki kövérnek? Miért nem az a cél, hogy inkább egészséges, sportos életvitelt folytasson valaki?

2021. júl. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mennyi rajta az izom és mennyi a zsír. Ha sok a testzsírja, akkor 55 kilósan is lehet rajta felesleg de ha aktívan sportol, akkor 60 kilósan sem lesz kövér.
2021. júl. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!