Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megoldani?

Hogyan lehet megoldani?

Figyelt kérdés

Az a kérdésem, hogy valahol meg lehet csináltatni azt, hogy egy fényképet az iskolatáskámra nyomtassanak? Vagy a képből csinálni valamit, amit rá lehet varrni a táskára. elég nehéz definiálni amit akarok, de remélem megértettéktek:D

Szóval ha lehet ilyet, akkor hol és mennyiért tudom megcsináltatni?


2010. aug. 27. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én békéscsabai vagyok. Nálunk sok papírbolt van, ahol lehet fényképet nyomni adott dolgokra: tolltartó, póló, párna stb. De ha akarod, akkor te viszel saját pólót, párnát, tolltartót stb:) Szóval gondolom, hogy akármire rányomják neked. Az árában csak a kép nagyságát kell kifizetni. egy nagyobb fotó 3ezer körül lehet.

Ha esetleg nálatok nincs ilyen papírbolt, akkor fotóboltokban is csinálnak ilyesmit, de én úgy tudom, hogy ott kicsivel drágább.

remélem segítettem:D

2010. aug. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

uhh köszönöm. legalább már tudom, hogy megoldható:)

hát majd körbenézek itt-ott, hátha valahol sikerül megcsináltatni

köszönöm a választ:)

2010. aug. 29. 15:37

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!