Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért vágatja le egyre több...

Miért vágatja le egyre több sztár a haját? Jól áll nekik az új frizura?

Figyelt kérdés

hayden panettiere

[link]

[link]


emma watson

[link]

[link]


jessica alba

[link]

[link]


2010. aug. 27. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert most ez a trend. Emma részéről meg úgy gondolom, hogy véget ért a Harry Potter korszak és változtatni akart. Amúgy neki jobb volt a hosszabb haj. A többieknek jól áll.
2010. aug. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
gondolom mert nekik így tetszik. valószínűleg megunták a régit..
2010. aug. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hayden nekem jobban tetszik rövid hajjal :)


Emma egyszerűen borzalom rövid hajjal :S:S


Jessicának mind2 jó... de inkább a hosszú tetszik :)



Azt meg nem tudom mért vágatnak... szerintem vmi újat akarnak vagy nemtudom :D

2010. aug. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Akármikor felrakathatnak póthajat, így nem félnek a következményektől.

Változtatni akarnak, ami jól is jön minden ember életében, ha jókor, és jó a változás.

2010. aug. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Így van ha én sztár lennék 2hónaponta váltogatnám a haj viseleteim. Bár én srác vagyok de akk is.
2010. aug. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem részben azért, mert a sok formázástól meg a különféle szerektől tönkre is megy nekik.

Emmáról és is úgy hallottam, azért vágatta le, hogy szakítson a Harry Potteres Hermione hajával és ne nézzék kislánynak. Szerintem nagyon hülyén néz ki. [link]

2010. aug. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
utolsó jól írta, a sok formázószer, sütővas meg vasaló tönkreteszi a hajvégeket, és talán egészségesebbé akarták tenni. de az is lehet, hogy simán csak változtatni akartak, és egy új, sokkal másabb frizura nagyot dob az ember külsején.
2010. aug. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem én vagyok az egyetlen a világon, akinek tetszik Emma ezzel a hajjal. De nekem nagyon!:) Én is szeretnék ilyet, de sajnos kicsit bucifejem vanXD
2010. aug. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hayden és Emma sztem azért vágatta le, mert ki akarnak törni a skatulyáikból, ki akarják próbálni magukat... meg az is lehet, hogy ki akartak próbálni vmi új frizurát-mkivel megesik, hogy van egy egyébként nem rosszul álló haja, de már megunta. Egyébként meg annak, akinek szép az arca, annak jól áll a rövid haj is, ha az szépen van gondozva, és nem túl fiús.
2010. aug. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!