Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért buggyannak ki a melleim...

Miért buggyannak ki a melleim a melltartóból, annak ellenére, hogy olyan méretűeket hordok, amilyet kell?

Figyelt kérdés
Nagyon bosszant,hogy egész nap igazgatnom kell a melltartómat, hogy és sokszor oda kell nêzni, hogy nem-e buggyan ki az egyik mellem. Főleg akkor jönnek ki, mikor lehajolok... 75C/D a kosaram, de mindig próbálok mielőtt megveszem. A biztonság kedvéért azért többfêle méretet szoktam bevinni a fülkébe. Mindig 75C, 75D, 80C és 80D-t viszek. Eléggé változó, hogy mikor melyiket veszem meg, mert van itthon 75C-s melltartóm is, meg 80D is. Amikor próbálok, jól szokott állni, mêgis mikor egész nap hordom, csalódok szinte mindegyikben :/ 2 van, ami pontosan jó. Nem értem a többi miért nem :/ Egyébként sajnos lógnak a melleim. Lehet ez lenne a nagy gond? :/ Dehát pont erre van kitalálva a melltartó.

2021. jún. 17. 21:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Túl laza vagy túl szoros, vagy amit elsőre jónak gondoltál, abból lehet a nagyobb kosár kellett volna.

Most jártam úgy, hogy 75 stimmel, de a kosár már nem, és mivel kicsi kibuggyanok belőle. (egyetlen előnye pár plusz kilónak)

2021. jún. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Tuti, hogy rossz a méret. Lehet, hogy E, vagy F kosár kellene.

A szám a körméret, a betű a kosár. Menj el egy Triumpf boltba, ott segítenek megállapítani a helyes méretet.

2021. jún. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az E már nagy nekem. D-ből általában jó, de van hogy az is nagy. Van olyan melltartóm, ami D és jó, de van olyan is, ami D és nagy :/
2021. jún. 17. 22:37
 4/14 A kérdező kommentje:
Triumpf nincs a városomban. Legközelebb kb 80km-re van
2021. jún. 17. 22:38
 5/14 anonim ***** válasza:

Akko lehet, hogy DD méret kell. 🤷‍♀️

Hol szoktál melltartót venni?

2021. jún. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem az lesz a problema, hogy meg vannak ereszkedve a melleid. Sajnos en is ezzel a problemaval kuzdok es az eddigi tapasztalatom az, hogy a magasabb kosaru melltartok azok, amelyek a helyukon tartjak es nem vagjak felbe oket. Ezen kivul meg tudom neked ajanlani azokat a tipusokat, amelyeknek a dekoltazs resze nem megy le teljesen a mell aljaig, igy az nem tud kicsuszni kozepre a kosarbol.

Belinkelek nehany fazont, hatha ezek bevalnak neked:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2021. jún. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A DD méret mivel másabb, mint az E? :O A tescoban, KIK-ben, Pepcoban és a H&M-ben veszek melltartót.
2021. jún. 18. 09:05
 8/14 A kérdező kommentje:
Eddig ami 2 bevált, azok tescosak.
2021. jún. 18. 09:06
 9/14 anonim ***** válasza:
55%
Meg kellene próbálni egy normális melltartómárkát, nem ilyen gagyit.
2021. jún. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nincs a közelben márkás bolt. Nekem meg mondom 2 tescos tökéletesen beválg
2021. jún. 18. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!