Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerinted befolyásolja egy...

Szerinted befolyásolja egy parfüm az emberek érzelmeit és hangulatát?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon hatással van a hangulatomra egy-egy illat. Ti hogy vagytok ezzel?
2010. aug. 25. 04:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak annyiban befolyásolja, hogy örülök ha a kedvenc illatom végig velem van és megnyugtat ha érzem az illatát pl. stresszes helyzetekben.

Illetve magabiztosságot is ad, hogy tudom finom illatom van.


Némely napokon ha itthon vagyok is fújok magamra (valami olcsóbbat) mert picit mintha javítana a hangulatomon.


De egyébként nincs rám túl nagy hatással egyik parfümöm sem.

Talán mert mind olyan, ami tökéletesen illik az egyéniségemhez és ezért kissé észrevétlen számomra.

2010. aug. 25. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon is befolyásolja. Legalábbis az én érzelmeimet mindenképpen, és szerintem a legtöbb emberre hatással van. Ha elmegy mellettem egy parfümmel befújt nő vagy férfi, valahogy a parfümének illata alapján "berakom őt egy kategóriába". Le tudom vonni a következtetést, hogy ő vajon milyen ember lehet, milyen a személyisége.
2010. aug. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!