Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A fogszabályzó tényleg elsárgí...

A fogszabályzó tényleg elsárgítja a fogaimat? És nem rondít el?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
a fogak természetesen sárgulnak az idő múlásával (tea, kávé stb), a fogszabályzó ezen nem ront. és nem, nem rondít el. nekem már 2 éve van, semmi rossz dolog nem ér emiatt :) higgy nekem
2010. aug. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nem sárgítja. végigkövettem néhány haveromnak, barátnőmnek, mióta felrakták és leszedték, és nem sárgult be senkinek sem. kérdeztem, teljesen oké volt minden. alapos fogmosás, mint azelőtt és minden jó. :)
2010. aug. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha rendesen tisztítja az ember, akkor nem. Egyébként meg nem rondít el, egyáltalán (volt egyébként olyan ismerősöm, akivel nap mint nap találkoztam, és fél év múlva tűnt fel neki, hogy van fogszabályzóm :D)... sőt az értelmesebbje tisztelni fog azért, hogy teszel vmit a fogaid szépségéért :).
2010. aug. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Aki nem mossa rendesen a fogát mikor rajta van a fogszabályzó,annak besárgul alatta.Amúgy meg nem,a tesóm is fogszabályzós volt és amikor levették róla gyönyörű hófehér fogakkal jelent meg!*-*Nincs mitől félned. ;) Csak alaposan kell fogat mosnod,egy nap 2x(úgy biztonságosabb).De elég az egyszeri fogmosás is.

XRáhelX

2010. aug. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!