Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Utálom a testem, mit tegyek?...

Utálom a testem, mit tegyek? Ennyi hiba egyszerűen nem lehet senkin!

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy alacsony vagyok(169 cm) közbe, dagadt(65 kg), és az összes háj az alhasamra van nőve, és undorító.A mellem nagyon felemás,mert betegség miatt lefogytam 10 kgt és hát ugye..nah igen el tudjátok képzelni szerintem.A köldököm születési rendellenesség révén fekete-valami anyajegy, de nem merik kiszedni vagy mi-, a combjaim meg mivel röpizek olyanok mint egy férfinak-rövidnaciban ha sétálok, így dagad az oldalán az izom, mint aki távfutó, vagy nem is tudom..:S-, és rövidek, a vádlimról nem is beszélve,egyszer volt rajtam magassarkú, szerintem bárki azt mondta volna hogy pasi vádlija, mert olyan izmos:S.az arcom meg tokás.Ennyi hiba egyszerűen nem lehet egy emberben.Mit tegyek?

L16


2010. aug. 24. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Neked a fejedben van egy kis hiba,nem? 169cm alacsony? Én is ennyi vagyok, és a nővéreim mamutnak hívnak, mert ők meg 10cm-rel kisebbek,és irigykednek... :) Én is voltam már 65kg,nem dagadt az még, de én se éreztem magam olyan jól, hát le kell adni pár kg-t. Ezzel megszűnne a tokaprobléma is.Bár nem hiszem,hogy a felsőtested olyan nagyon hájas lenne, ha a lábaid meg izmosak. Max egy kevéske lehet rajtad... A köldököddel meg menj el egy magánbőrgyógyászhoz sztem, kérdezd meg, mit lehetne vele kezdeni, tudod, van az a pénz... A lábaidról meg kérdezz meg egy szakértőt, mármint hogy mivel tudnád átformálni, bár kíváncsi lennék a lábaidra,hogy biztos olyan vészesek,ahogy Te azt leírod...
2010. aug. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha ennyire zavar a túlsúly, akkor fogy és ne sajnáltasd önmagad.

169 centi meg férfiaknál alacsony, nem nőknél. Elég magas vagy.

2010. aug. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Heti 3 röpiedzésem van, hétvégente pedig minimum 2 focimeccsen asszisztálok(partjelzek), ennél töb bmozgás nem fér bele, és nem eszek gyorskaját, szinte csak salin élek, úgyhogy nem értem...De köszi a válaszokat!:)
2010. aug. 24. 20:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg egy dietetikust, az segít olyan diétát előállítani,ami neked jó.
2010. aug. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Hát elmondom akkor a saját véleményem így látatlanba. 169 az nőnél nem éppen alacsony, inkább magas. Ez mondjuk közel optimális magasság mivel a pasik nagy része szerintem a 165 körüli csajokat szereti. A 65kg, hogy sok-e azt nem tudom eldönteni, mert nem láttalak. DE lehet, hogy tök jól nézel ki annyival, mert alapvetően nem olyan sok az, de az is lehet, hogy nem. Ha zavar a fölösleg akkor irány sportolni és diétázni. Hogy izmos a lábad, az szerintem teljesen jó. Van vádlid? és akkor. Nekem bejön ha egy csajnak nem piszkafa lába van hanem sportos-formás, szerintem a pasik nagyobb részének ez tetszik is. Persze lehet, hogy részben igazad van magaddal kapcsolatban, de szerintem simán túlzol mint ahogy a csajok szoktak általában. A nők többségének egyáltalán nem szimmetrikusak a mellei, emiatt ne félj, qurvára nem fogja zavarni szerinted a barátod. A toka viszont nem jó :(.

Végezetül pedig nehogy azt hidd, hogy mindenki más tökéletes testileg. Én inkább nem kezdem el sorolni a kivetnivalókat magamon, de törekszem a tökéletességre. Sportolok, odafigyelek a kajára, stb.stb..

22f

2010. aug. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nekem izmosabb a lábam, mint neked. Akiket ismerek csajokat, egy két NAGYON durva szélsőséggel, mind vékonyabb vádlival rendelkezik, mint én. Ez általános iskolában nagyon zavart, de most már őrülten szexinek találom - és a pasik is. Ami még jobbá teszi, ha kellemes barna! Így nyár végén nem tudsz mit tenni, esetleg szoliárum, ahogy gondolod. És mielőtt azt hinnéd hogy egy cicababa talált magán valamit, ami nem piszkafa, azért mondja ezeket: rendszeresen sportolok, futok és focizok. A fogyástól a mell szerintem csak megereszkedhet, felemás nem lehet, nem? (egy kicsit egyébként is mindenkinek az) De ez csak az én véleményem. Azon is segíthetsz: mell-izom erősítő gyakorlatok. Nem vagy alacsony, alig vagyok magasabb nálad, de már magasnak számítok. Feszesedj egy kicsit, szálkásodj, főleg a felsőtestedre állj rá, azt dolgozd ki, és meglátod milyen dögös leszel. (a KELLEMESEN izmos felsőtest kompenzálja a lábaidat is!)

Ja és ez a hozzáállás sem segít! Változtass először fejben, kezdj új életet, hajrá! (régen én is úgy vélekedtem, mint te, és lásd: sikerült. önbizalom, minden megvan. csak változtass a felfogásodon.)

2010. aug. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az alacsony 165 alatt van, te tök átlagos vagy. Én 176 centi vagyok, de nem tartalak alacsonynak. Úgyhogy ezt szerintem fogadd el így.
2010. aug. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!