Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretitek magatokon az...

Szeretitek magatokon az öblítős ruha illatát?

Figyelt kérdés
Lehet én vagyok fura, de nekem ez teljesen jelentéktelen dolog, ha kimosom, max tiszta lesz úgyis mindig újat veszek fel.
2021. máj. 27. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Direkt Sensitive öblítőt szoktam használni, hogy minél kevésbé illatozzon.
2021. máj. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pl? Linkelni tudsz?
2021. máj. 27. 13:16
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindegy, úgyis dezodort + parfümöt használok, a ruhán csak az a lényeg, hogy tiszta és szagtalan legyen. Nem számít, hogy illatozik-e.
2021. máj. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem szeretem, nem is használok.
2021. máj. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Ilyenekre gondoltam például:

[link]

[link]

[link]

Ezek sem teljesen szagtalanok, de legalább nincs olyan erős, tolakodó illatuk, mint némelyik öblítőnek.

2021. máj. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5-ös köszi szépen, ilyesmik vannak nekem is, nagyon jók!
2021. máj. 27. 15:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten szeretem :) De nem csak ruhámon, hanem pl. az ágyneműn vagy a törölközőn is.
2021. máj. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

Nem.

Mármint azt szeretem, ha van egy NAGYON enyhe illata, értsd: ha teljesen belenyomom az arcom a szövetbe, és mélyet szippantok, akkor legyen érezhető. :D

De amúgy nem szeretem mikor "szagos" a ruha, ha illatosítani szeretném magam akkor parfümöt használok, bár mostanában úgy általában nem vágyok rá hogy illatozzak.

2021. máj. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sunshinedoll ***** válasza:
53%
Nem, és nem is használók öblítőt.
2021. máj. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem, jó ideje nem is használok már öblítőt. Dezodort és parfümöt viszont igen (még csak nem is a zuhanyzás alternatívájaként, mint oly' sokan), ezért nem tartok igényt arra, hogy húszméteres uszályként lobogjon utánam a tömény öblítőillat. Beérem az ésszel adagolt mosóparfümmel, ami javarészt csak addig érződik, amíg száradnak a ruhák (mivel a ventilátor előtt lógnak, ezzel egy füst alatt letudom a szobaillatosítást is), ennyi nekem elég.
2021. máj. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!