Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, mennyire tartatok...

Fiúk, mennyire tartatok kövérnek? Mennyit kellene fogynom?

Figyelt kérdés

Ilyen vagyok:


[link]


Tudom, hogy van rajtam túlsúly, többször sikerült fogynom, de mindig visszahízok.


Mit gondoltok, mennyire sok ez? Mennyi fogyás állna jól?

(Korombeli srácok véleménye érdekelne.)


18/L



2021. ápr. 28. 12:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%
Keresd meg azt aki olyannak fogad el amilyen vagy
2021. ápr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
94%
Picit teltebb forma vagy, de azért kifejezetten kövérnek nem mondanálak. Ha feltétlenül akarsz fogyni, magad miatt, akkor csak nyugodtan, szerintem max. olyan 10-15 kilót lehetne, de egyébként így is jól nézel ki.
2021. ápr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
14%
Van ott zsír rendesen
2021. ápr. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem se vészes, viszont tényleg nem bántásból mondom de ez a világos passzentos ruha kövérít. Nekem is van pocim és egy lezserebb, sötétebb felső/ruha nagyon jól el tudja rejteni.
2021. ápr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
85%
Semennyit. Szerintem nagyon jól nézel ki így
2021. ápr. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
86%
Ötven kilós fiú mellett hülyén mutatnál - az ám a bajuk - egy termetesebb férfi viszont nem érti, hol van itt a probléma.
2021. ápr. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
67%

Szia!

Először is, bárki bármit válaszol, ne az alapján változtass a külsődön! Persze, írhatnak tanácsokat, észrevételeket, tapasztalatokat, de ezeket mérlegeld magadban (!) és csak az alapján dönts, hogy te hogy érzed magad így a bőrödben!

Másodszor pedig, nyilván sok embernek nem tetszel így, mert a mai társadalmi norma, média stb azt diktálja, hogy egy Baywatchba illő 47 kilós modell lány legyél, mert csak úgy leszel szép, vannak ilyen emberek. Aztán vannak azok az emberek, akiknek egyáltalán nem számít a külső, főleg a testalkat (legalábbis ezt mondják, őszintén őket egy kicsit álszentnek tartom, de ez csak az én véleményem). A harmadik csoport pedig az a csoport, akik a formásabb idomok, teltebb test rajongói, akiknek nem éppen a 40-50 kilós lány az álom. Hozzáteszem, én is ilyen vagyok.

Most, hogy valamit mondjak ami a kérdésedre válasz, le írom a személyes véleményemet. Szerintem (mégegyszer ismétlem, én a testesebb lányok pártját fogom) tökéletes vagy így, nem kell sem fogynod, sem híznod. Jól nézel ki, jópáran vannak (vagyunk) akik az ilyen lányokat keresgéljük, úgyhogy ne aggódj, szerintem, és ez a csoport szerint nem vagy kövér :)

17F

2021. ápr. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Ne korodbelivel kezdj!
2021. máj. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy elhízva.Van egy kis felesleg rajtad az tény.Nem sértésből,de valami kicsivel bővebb ruhát vegyél fel.

Szerintem rendben vagy

2021. máj. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
100%
Ez a kép milyen magasság/súly paramétert takar? Elég kancsi vagyok ezekhez..
2021. máj. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!