Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nyakra tetoválás gáz e?

Nyakra tetoválás gáz e?

Figyelt kérdés
Szeretnék tarkómra tetoválni egy szót, szerintetek oda érdemes vagy a lapockám közé? Hátam nagy részét meg akarom hagyni üresen mert oda már tudom mit szeretnék.
2010. aug. 22. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:

tarkó jó:) nagyon is:D meg én szeretem, nem az a lényeg merre, hanem az hogy mi:)

az igényes tetkó bárhol szép:)

L

2010. aug. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
inkább a lapockádra tetováltasd, a nyakadon azért nehezebb eltakarni ha arra kerül a sor
2010. aug. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem zavar ha látják, de előtte mindenképpen konzultálok munkahelyen :D Amúgy Valami szép írott betűvel akarom azt kiírni hogy Individuum
2010. aug. 22. 17:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is jól néz ki tarkón a tetoválás. :)

De ez attól is függ, mekkora méretben szeretnéd a feliratot. Ha azt akarod, hogy látványosabb legyen, akkor a lapockáid közé varrasd, mert azért ott nagyobb a felület. :)

2010. aug. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából a hátamat teljesen üresen akarom egyenlőre hagyni. Nem tudom hogy kifér e rendesen még nem voltam szalonba mert nincs pénzem egyenlőre. És ha már itt tartunk ez kb mennyi lenne? Egyik tetoválós ismerősöm 5öt kér el alapból minden más mint méret meg bonyolultság már ezt csak növeli. De ő messze lakik, Pesten kb milyen az árak?
2010. aug. 22. 17:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Ismerek olyan szalont Pesten, ahol 5000.-ből ugyanúgy meglenne (Invictus Tattoo).

Még az első tetoválásom készülte előtt több tetováló szalonban is jártam érdeklődni, a legtöbbnél 10.000.- volt az alsó határ.

2010. aug. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!