Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen színű a kreol bőr?...

Milyen színű a kreol bőr? Lent-info és légyszi linkelj képet; )

Figyelt kérdés

Sziasztok szeretnék kreol bőrű lányokról képet. Nemnagyon tudom magamról eldönteni hogy azvagyok-e? Szerintetek szép? Egy (alapból) szőke hajú kékszemű csaj lehet kreol (persze természetesen nem szolival)? És egy sötétbarna hajú sötéthajú lány lehet (hulla) fehér?


Köszi a képeket és a válaszokat. Minnél több jöhet! Szép napot puszi



Edina


2010. aug. 21. 18:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Amúgy azt tudom hogy barna. De mennyire?
2010. aug. 21. 18:04
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


google a jóbarátod.

2010. aug. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom ..DE a mellékletben másik kérdés is volt arra viszont véleményeket szeretnék...-.-
2010. aug. 21. 18:15
 4/7 anonim ***** válasza:
2010. aug. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az a kreol bőrű, akinek nap vagy bármi nélkül is kellemes színe van, ha pedig napra megy gyorsan és erősen fog rajta a nap. mármint az enyém ilyen, és tudom, h kreol, már csak onnan is, h mindenki eztmondja.:)
2010. aug. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sötétbarna hajú sötét hajú lány lehete hulla fehér?..drágaságom voltál gyerek nem?találkoztál hófehérkével nem?:DDDD
2010. aug. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igaz igaz:d. Csak van egy ismerösöm és fekete hajú szemű természetesen és a bőre nagyon nagyon fehér. Ő arab amúgy:D
2010. aug. 22. 11:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!