Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A műkörmös az manikűröz is és...

A műkörmös az manikűröz is és pedikűröz is? Azok külön szakmák?

Figyelt kérdés
Érdemes megtanulni ezt a szakmát szerintetek? Ha ezek külön szakmák, akkor melyik a legkeresettebb, szerintetek?
2010. aug. 21. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
A mükörmös an maniküröshöz tarotik az a kézzel foglalkozik a pedikürös a lábbal foglalkozik, igy kulon van a kettő. Szerintem manapság nagyon sok manikürös és pedikürös van igy nem biztos hogy megéri.
2010. aug. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. :) Azt tudom, h a pedikűr a láb, a műköröm + manikür pedig a kéz, de nem tudom, hogy egybe lehet-e tanulni, vagy ehhez két vagy három tanfolyam (iskola?) kell-e?
2010. aug. 21. 15:48
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem meggazdagodni akarnék belőle, csak amig gyes-en vagyok ezzel egészíteném ki a keresetemet (azt a kemény 37 ezer Ft-ot). Utána, ha a gyerekem megy oviba, visszatérek az eredeti szakmámba (pénzügyes vagyok).
2010. aug. 21. 15:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!