Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha epilálok akkor mennyi idő...

Ha epilálok akkor mennyi idő múlva nő ki újra a szőr?

Figyelt kérdés
2010. aug. 20. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Változó.

Nekem 1 hét.

2010. aug. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ez egyénileg változó, van, akinek már másnapra, van, akinek csak 1 héttel később kezd nőni.
2010. aug. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mitől függhet?
2010. aug. 20. 20:12
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
ez attól függ h milyen erős a szőrzeted és h milyen gyakran borotválod/epilálod. Nekem 2 nap múlva már kinő.nagyon utálom:S
2010. aug. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

20:17 - Na, ettől pont nem függ, ez egy óriási tévedés.


Attól függ, hogy a te szervezeted szőrnövekedés terén milyen, pl. a hormonoknak is van hozzá némi köze, és ez független a szőrtelenítés gyakoriságától. Ezt így látatlanban nem lehet megállapítani, de pl. a szüleid alapján tudhatsz következtetni.

2010. aug. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát nekem kb 1 hét múlva kell leeipznem újra, de már hamarabb kinő, de 1mm-es szőröket nem fogok leszedni :D
2010. aug. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!