Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Meddig ne érje nap a tetoválásom?

Meddig ne érje nap a tetoválásom?

Figyelt kérdés

Egy hete csináltattam a tetoválásom. Nagyon szépen begyógyult. Még egy kicsit pereg róla a peregni való. De szinte nem is észrevehető már.

Egyáltalán ne hordjak még olyan ruhát amiből kilátszik?


2010. aug. 19. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem már elég sok tetkóm van,most varrattam én is egy hete

a jobb lábfejem.Ha már egy hete csináltattad akkor már semmi baja nem lehet,nyugodtan érheti víz mondjuk a nappal kicsit óvatosabban.Nem valami jó az új tetkót leégetni a napon.Az a lényeg mivel írod,hogy még heges:nem szabad kapargatni ledörzsölgetni a heget,hártyát.

Tattoo kezelésre legjobb a bepanthen kenőcs,mást ne igazán kenegess rá,legalábbis szerintem.

Nekem az első tetkóm körömvirágkrémtől ráncos maradt. :-(

Szóval csak bepanthen és semmi más hülyeség.


Amúgy milyen mintát csináltattál?

Üdv.

2010. aug. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a válaszod! A krémezés megy bepanthennel naponta többször is.

És a vízzel is tudom hogy vigyázni kell.

Csak ezzel nem vagyok tisztába hogy kifejezetten napoztatni nem szabad vagy egyáltalán ne is érje nap.

Nem szeretném napoztatni csak igazán arra voltam kíváncsi hogy egyáltalán ne menjek ujjatlan felsőbe napra (lapockán van) vagy azért annyira nem kell féltenem (tetkósom azt mondta hogy ne érje egyáltalán nap már idén, az a biztos)

Este kutyasétáltatáskor mikor lement a nap azért mutogatom már ma. :)

2010. aug. 19. 17:27
 3/4 A kérdező kommentje:
Am egy népi virágmotívum van a jobb lapockámon. (olyan Magyar Népmesés.... ) :)
2010. aug. 19. 17:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha már eltelt egy hét, és szépen be is gyógyult, akkor már szerintem is érheti a nap, de csak mértékkel. Ha azt mondod, hogy kifejezetten napoztatni nem akarod, akkor az úgy teljesen jó. :)
2010. aug. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!