Vekony szemoldok?

Figyelt kérdés

Kb 3-4 eve szedtem ki a szemoldokom eloszor mert nagyon dús volt csak az a baj hogy nagyon vekonyra, azota is szedem de tenyleg nagyon vekony. Mara mar annyira elcsesztem hogy a jobb szemoldokom viszonylag normalisan nez ki de vastagabb, a bal szemoldokom meg vekonyabb es olyan mintha mindig fefvonnam(igy, ertitek na: 🤨). Ennel jobban nem tudom elmagyarazni. Tenyleg nagyon elbasztam.

Most novelem es egy jo ideig nem csinalok vele semmit, ugye olyan lesz es ugyanúgy vissza fog noni mint amilyen regebb volt ha nem szedem ki se semmi?



2021. márc. 22. 13:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha adsz neki időt valószínűleg ugyanolyanra nő vissza, csak türelem kell. Nekem nagyon vastag szemöldököm van, egyszer extra vékonyra szedtem véletlen, vártam pár hónapot és újra a régi lett. Csak nekem elég sok idő kellett hozzá, de igen, ugyanolyanra nőtt vissza.
2021. márc. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!