Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen szín akkor most igazábó...

Milyen szín akkor most igazából a lila?

Figyelt kérdés
NAgy divat a lila szín most, de valahogy nem bírom felfogni hogy most lányos, fiús, vagy inkább semleges szín, vagyis mindenkinek való. Szerintetek milyen? Én a rendes lilára gondolok, nem a világos lilára, vagy a rózsaszínes lilára mert azok egyértelműek.
2010. aug. 19. 13:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Én fiú vok, az uncsitesóm kért meg h kérdezzem meg h más ember mit gondol.
2010. aug. 19. 13:45
 2/8 anonim ***** válasza:

unisex, bárki hordhatja :) Szerintem a pasikon kifejezetten jól áll, de persze az a szép sötét lila, hordd csak bátran, nálam is nagy kedvenc :)

17/L

2010. aug. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem is bárki hordhatja, bár igazából most már mindenki olyan színű ruhákat hord amilyeneket akar

fiúkat sokszor látok rózsaszínben, pedig szerintem az olyan lányos

2010. aug. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lányos szín, nekem pasin nem nagyon tetszik. Illetve mondjuk attól is függ, ki viseli. Ha amúgy döglesztően férfias az illető, abban is az lesz, de inkább egy sötétebb lila verzióban tetszene.
2010. aug. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ugy emlekszem,hogy a rozsaszint azert tartjak lanyos szinnek,mert az a termeszetben csaka viragokban talalhato meg ... es azok azert elegge "noiesek" finomak,de a lila azert megis csak sotetebb szin "kemenyebb"



A lila időtlen idők óta a királyok színe. Ez a szín a piros és kék keverékéből született és mindkettőtől örökölt néhány tulajdonságot. Ez a szín főként a kreativitás és jó képzelőerő szimboluma.

2010. aug. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16.08 vagyok =D ...,ha mindkettotol orokolt ... akkor v fiu es lany egyarant viselheti vagy csak a "semlegesek" a cikk szerint
2010. aug. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A püspökök már régóta hordják, tehát nyugodtan viselheti pasi is.
2010. aug. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mindenki hordhatja:D
2010. nov. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!