Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek túl sok?

Szerintetek túl sok?

Figyelt kérdés

164 cm vagyok és 58,5 kg. Sportolok minden héten 4x suli időben (kézilabda). Egy ideig tűrtem de most próbálok lefogyni, mert nem érzem jól magam így. MIndenki mondja, hogy így vagy nőies. Szerintetek ez tényleg sok és ha igen akkor mennyi lenne az ideális?


15/L


2010. aug. 19. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
hát, sztem a magasságodhoz lehet h egy kicsit duci vagy. bár én ezt magamhoz mérem. mert én: 13/L 160cm 43,5kg....
2010. aug. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül sok, ha sportolsz is. Nyilván izmos is vagy. Hagyd a fenébe a fogyókúrát, esetleg csak light- osan mondjuk ne egyél édességet vagy ilyesmi. Drasztikus fogyókúra eszedbe se jusson, mert nem hinném, hogy szükséged van rá.

Az első válaszoló 13/l pedig még bőven fejlődésben vagy (amúgy te is, kérdező), úgyhogy a mostani súlyod nem tekinthető mérvadónak.

Egyetek egészségesen, sportoljatok és ne a kilóitokkal foglalkozzatok hanem azzal, hogy hogy' néztek ki :-) aki sportol, izmosabb az lehet 160 cm- esen 55 kg és csini, vagy aki nem sportol semmit csak punnyad az nézhet ki sz.rul 160 cm- esen 45 kg- osan is.

2010. aug. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Normális vagy:

[link]


nem kell fogyni:)majd nőni fogsz :)

2010. aug. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát ezt így adatok alapján nehéz megmondani.

Kép esetleg, úgy h a fejed kitakarod?

Mert vagy izom, vagy erős csontozat miatt is lehetsz ennyi, nem feltétlen azért mert husisabb vagy. :)

2010. aug. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

így tényleg nehéz megmondani, rakj ki egy képet arc nélkul, senki nem jon rá ki vagy :)

Egyébként nem sok, de attol is fugg hogy zsír vagy izom e épul rád tobb....

2010. aug. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én 164 centi vagyok és 18 évesen 60 kiló voltam, akkor ismertem meg a páromat,iszonyatosan tetszettem neki, mert volt mindenem.

most 20 éves vagyok és 50 kiló.

az alakom jó(a párom szerint tökéletes), mert nem vagyok deszka, de jobb volt amikor kicsit nőiesebb voltam.

ne aggódj, nem sok!

2010. aug. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szerintem se sok, és ha sportolsz akkor biztos izmos is vagy


igaz én 178 cm-hez vagyok 59 kg

2010. aug. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kövér semmiképp nem vagy, max attól érezheted magad kicsit nagyobbnak, hogy sportolsz és izmos vagy. Ha téged zavar, egy 5kg-ot ledobhatsz, de többet szerintem nem kell, élvezd az életet!:)
2010. aug. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

lehet izmos vagy vagy nemtom gömbölyűbb szeretik azt a fiuk.mondjuk énis izmos vagyok és 174cm 57kg

16l

2010. aug. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!