Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki, ha 14 évesen nő a mellem?

Ciki, ha 14 évesen nő a mellem?

Figyelt kérdés

15 leszek februárban, és még alig van mellem...

most kezdett nőni...

de nagyon lassú folyamat.

félek h cikizni fognak a suliban...

már majdnem mindenkinek van:((

mit tudnék tenni?

tanácsok?

köszi


2010. aug. 17. 15:41
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy bíztattok...:)

és remélem hogy nekem is szép nagy melleim lesznek:)

2010. aug. 17. 16:42
 12/23 anonim ***** válasza:
Nálunk mindenkit cikiznek. De NEM AKARLAK ELSZOMORÍTANI. Nekem meg az a baj hogy túl nagy. :(
2010. aug. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Az én mellem 11 éves koromban kezdett nőni, hidd el, nagyobb szívás, engem azért piszkáltak, mert volt... 14-15 évesen már javában C-kosár, de nem szerettem.

Az egyik legjobb barátnőmnek mindig pici melle volt, most (20 éves) nagyon szép mellei vannak, teljesen jó méretben, szóval ráérsz. :) A mell egyébként állítólagosan 20-21 éves korig nő, szóval semmi probléma.

Tenni nem tudsz mit, és nehogy bedőlj bármiféle csodaszernek... Várni kell, ennyi. :)

2010. aug. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Örülj legalább hogy nem lóg...inkább a kismell minthogy lógjon :) és még fejlődésbe vagy.Nekem sincs valami húdenagy mellem mégis jól érzem magam.

15/L

2010. aug. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

már kezdek beletörődni...:)

kösz, hogy bíztattok

2010. aug. 17. 17:52
 16/23 anonim ***** válasza:
14 évesen azt irod h reméled szép nagy melled lesz?:Ste atya úristen hol élünk?ne ezzel foglalkozz szerintem..vagy megnő vagy nem..egyáltalán nem ciki.ne akarj olyanra hasonlitani akinek nagy van:Sés ne is akarj nagyot mert csak fájni fog a hátad különben is a kicsi szebb.legyen szép formája,legyen szép kerek több nem kell.nekem is ilyen(75B jó kis formája van szép) én elfogadtam a barátom pedig egyenesen oda van értük!ne gondolkozz ezen nem fognak cikizni!
2010. aug. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
örülj neki h nem nagy!!! mert ha nagy lenne, 5 év mulva le ereszkedik majd és lógós lesz...am a korodbeli csávóknak nemhiszem h bejönnek a melltelen csajok, de majd jobb lesz...úgy hallottam h a túrótol megnő és ez nem kamu
2010. aug. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
na az jó, mert azt imádom:X
2010. aug. 17. 20:42
 19/23 anonim ***** válasza:

szerintem nem ciki, az sokkal cikibb ha valaki tömi a melltartóját =/ volt egy csaj az osztályunkban ő is ezt csinálta és nagyon sokat cikizték miatta.

amúgy nekem is viszonylag korán megnőtt a mellem és engem amiatt csúfoltak, cikiztek, főleg 2 lány. szerintem a lányok sokkal gonoszabbak ilyen téren mint a fiúk.

2010. aug. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"sztem vegyél pushup melltartot vagy tömd ki zokni val :-)" <- NA PERSZE!


Nekem 1 éve volt, hogy beszólogatott miatta... egyik fiú osztálytársam. Most 14 vagyok, szeptembertől középsulis, és tudod, mi történt?:) Az az osztálytársam, aki beszólt, rámírt MSN-en, hogy találkozunk-e valamikor, mozizni vagy ilyenek. Ha azt mondom, durván lekoptattam, akkor az enyhe kifejezés! ;)


Amúgy fél éve még én is szomorkodtam, de már megszoktam. Sok barátnőmnek kis melle van. Legközelebb beszólnak, már oda se fogok figyelni. Te se tedd. :) Emiatt nehogy fogyjon az önbizalmad, sőt...! Nézd meg a világ topmodelljeit, nincs nagy mellük, mégis sokan rajonganak értük.


14/L

2010. aug. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!