Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mivel lehetne a megnőtt...

Mivel lehetne a megnőtt körmömet szép fehérré tenni?

Figyelt kérdés
Megnő a körmöm, de nem olyan szép fehér , hanem kicsit ilyen sárágsabb..Szép kezem lenne, de nagyon zavar amiért ilyen:( van valami házipraktika amiben áztathatom vagy kenegethetem a körmeim hogy szép fehérek legyenek?
2010. aug. 14. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Félbevágsz egy citromot és abba gyömöszölgeted az ujjaidat, ameddig nem kezdenek fehéredni a körmök. úgy 20 perc-1 óra, attól függően mennyire vannak elszíneződve. nekem még a cigitől, sötét körömlakktól besárgult körmöket is kifehérítette, szóval tuti beválik! de utána jól kend be kézkrémmel, mert eléggé szárít.
2010. aug. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
lehet venni körömfehérítőfilcet, azzal.
2010. aug. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:) a citromosat megpróbálom:)
2010. aug. 14. 22:47
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nemrég olvastam egy praktikát, hogy egy szem aszpirint fel kell oldani vízben, és abban áztatni a kezünket. Én is készülök kipróbálni, majd megírom, hogy milyen lett.
2010. aug. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szia, ha nincs seb az ujjadon, akkor próbáld ki a hypot. A sima, olcsó, régi szürke dobozos hypot, kicsit öntesz a csapba, beledugod a körmeidet és vársz pár percet és kész is, alaposan megmosod utána szappannal és bekrémezed. Nekem nincs türelmem a citromhoz és a hiedelmekkel ellentétben nem szárította ki még soha az ujjam/körmöm és az égvilágon semmi baja nem volt. Nagyon hamar leszívja az elszíneződéseket.
2010. aug. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Huh köszi a további válaszokat is, bár a hypotol kicsit félek, mert eléggé maro hatása van:S Az aspirines dologra kiváncsi vagyok milyne hatása van:)
2010. aug. 14. 23:47
 7/10 anonim ***** válasza:
ahogy gondolod, de nem kell félni, semmi bajod nem lesz, mellesleg ezt a hipós eljárást cigarettázó színésznők alkalmazzák, akiknek sokszor megfogja a nikotin az ujjukat vagy körmüket :)
2010. aug. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A citrom, és a citromlé, az jó, én is azzal szoktam.
2010. aug. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Épp most tesztelem a citromos dolgot, de megpróbálom akkor a hiposat is:)
2010. aug. 15. 10:12
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát a citromos nem vált be:S semmi változás nincs
2010. aug. 15. 13:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!