Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki mennyiért kölcsönzött...

Ki mennyiért kölcsönzött keringős ruhát? Egy átlagos ár mennyi?

Figyelt kérdés
Légyszi azt is írjátok le mennyire volt díszesebb, vagy, hogy hány éve volt az a bizonyos szalagavató..
2010. aug. 14. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Most volt a szalagavatóm, 18 ezerért kölcsönöztem mert sajnos rögtön "beleszerettem":) Semmi extra nem volt egyébként, apró díszek a mell résznél és alul, nem túl nagy abronccsal.


Egyébként vannak akár 8000 forinttól is jellmezkölcsönzőkben(én esküvői szalonban kölcsönöztem) de azok azért nem tetszettek mert túlságosan csili-vilisek, csicsásak voltak és a legtöbb nem is volt hófehér.


Mielőtt pedig valaki lehülye gazdagozna szólnék, hogy ácsi nem vagyunk gazdagok, sokáig sporóltam a tökéletes ruhára és magamnak fizettem:)


L/18

2010. aug. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk az idén volt, a keringős ruha 5000 Ft volt. Nem volt annyira díszes de gyönyörű volt :)
2010. aug. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Nekünk a lányoknak 8.000 forint volt,ebbe benne volt maga a ruha,a nyaklánc(gyöngysor),a kesztyű,a fehér cipő,valamint a kiszállítás,ill. a visszaszállítás,tisztítás.(És persze előtte a méretre igazítás)

Egyszerűbb volt, a mellrésznél apró gyöngyök voltak,és az egész ilyen gyűröttebb anyagú volt.Az alját semmi nem díszítette,de nagyon szépen látszik a felsőrész csillogása a DVD-n.:)

Ez tavaly volt.

2010. aug. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Huhh.. akkor olcsóbb mint amire számítottam:D

Én mindenképpen ilyesmi ruhát szeretnék:

[link]

a lényeg, hogy pánt nélküli felsőrész, és szép bő szoknya.. szerintem a ruha a képen elég egyszerű, és nekem ez pont elég is. bár ennek a ruha árát (17.000), az elmondásaitok után sokallottam, ti mennyit saccolnátok, mennyiért kapnék egy ilyet?

2010. aug. 14. 19:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ( ha pesti vagy ) menj el az Oktogonra és környékére,( Teréz körút) ott rengeteg ilyen ruhakölcsönző van, én is ott kölcsönöztem 10000-ért, a Beatrix szalonban,de az ember úgyis körülnéz máshol is, ha már ott van.
2010. aug. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Itt egy link:

[link]

2010. aug. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja amúgy 2009-ben volt a szalagavatóm, a ruhám pedig b vonalú, nagy szoknyás volt, felül díszes, de ízlésesen és én kértem rá vastagabb nyakbakötő pántot. Sztem egyedi volt és szép. :)
2010. aug. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2009-ben volt a szalagavatóm, ez a ruha volt 25.000 Ft:


[link]

2010. aug. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!