Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a lányról?

Mit gondoltok erről a lányról?

Figyelt kérdés

Mindent irjatok le amit gondoltok róla!! Kinézetre is gondolok meg hát a videóira!:D


http://www.youtube.com/watch?v=7WpCdBPMXro&feature=related


2010. aug. 14. 14:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
érdekes...
2010. aug. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

15:08

megértem a válaszod , hisz férfiből vagy :D

2010. aug. 14. 16:00
 13/26 anonim ***** válasza:
85%
Elég uncsi csaj. Mindent a végtelenségig magyarázott, hogy milyen jó, milyen cuki, milyen aranyos. Nincs különleges izlése, a magyar lányok többsége, így gondolkozik és így öltözik.
2010. aug. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
74%

én is először leszóltam meg minden, szőke stb. úgy néz ki, mint egy p.csa az igaz, olyan cuccokat képes felfenni, hogy csak na

ezek ellenére kedvelem, nem hülye, megvan a magához való esze, csinos, szép

nem értem miért kell bántani és azt sem értem, hogy miért érdekel ez ennyire titeket, mindenki azt csinál amit akar ha titeket zavar akkor ne nézzétek, nem hinném, hogy ti is tökéletesek vagytok, ő sem az

2010. aug. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
60%

Ezeket a videókat én is szoktam nézni.. :) Tetszik, mert a legtöbb Hollandiában vásárolt terméket itt is lehet kapni és elmondja a tapasztalatait és ötletet ad.. Amúgy a hangja is olyan megnyugtató..


Kedves kérdező ha annyira nem szimpatikus neki a videó akkor minek nézegeti......? :D

2010. aug. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
61%
jajjj erről van paródia is xD nekem az a kedvencem amikor bemutatja a szobáját xDD szánalmas...
2010. aug. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
1x néztem meg és egyből ez volt a véleményem :D
2010. aug. 14. 18:15
 18/26 anonim ***** válasza:
61%

ha vki nem tájékozódott egy témában, ne fikázzon le semmit, meg h kit érdekel. ennyi erővel kit érdekelnek a metál hörgős "zenekarok"? ... engem ez nem érdekel, nem nézem semmiben, mások meg az ilyen lányokat akik szeretik a divatot. meg ha vki már divatosan öltözködik már rögtön tucat és nem egyedi. ezzel kapcs csak annyit h baromira nem tucat mert bárcsak több fiatal lenne itthon aki stílusosan, ízlésesen öltözködik. egyediség? azzal hogy vki megveszi a menő ruhaboltban a legmenőbb ruhákat, nem lesz stílusa ha nem tudja összeválogatni a ruhákat..


ha kicsit is értenétek hozzá (persze kivétel akik pozitívat írtak róla) tudnátok, hogy külföldön a nők körében legnézetteb youtube videók az ilyen smink, divat guruk chanellje. Ez van, ez érdekli az igényes nőket. És rengeteg room tour van youtubeon, csak gondolom ez a csaj csinált először ilyet magyarul erre rögtön megy a fikázás hogy ki a fszt érdekel. tipikus magyar mentalitás.. röhejes.


és persze minidg jön a leszólás h az ilyen csajoknak nincs eszük, stb. persze. azért mert vki szeret szépen öltözködni, ad magára, van ízlése... miért ne lenne esze? hülye beképzelt bagázs, kíváncsi lennék ezek a nagy egyedi hozzászólók hogy néznek ki ha ennyire leszólják a másikat.


le lehet pontozni, de ez az igazság.. és ezt az összes divatosan öltözködő, intelligens, ápolt csaj nevében írom.

2010. aug. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Én is ismerem a videóit, és aztkell hogy mondjam, hogy nekem elég szimpatikus. De most komolyan, egy rakat ilyen videó van youtube-on, ahol fiatal lányok mutogatják a szobáikat, a cuccaikat, és szerintem semmivel sem jobbak. Ugyhogy miért ne lehetne egy magyar, aki megmutatja, hogy miket vásárolt. És én például egy csomó tanácsot hallottam a videóiban, és mindig elámulok, hogy mennyire olcsón szerzi be a dolgait. Válaszol a kommentekre és a levelekre is, tök normális csaj.


Jó, mondjuk tényleg sokat vásárol, de most na :D nőből van.


Nem ítélek el senkit, csak leirtam a véleményem. :)

2010. aug. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

18:18, szerinted az "igényes" nőket ez érdekli? Szerinted csak az lehet igényes, aki tucat divatbabák rucis cipős sminkes videóit nézegeti? Köszönöm szépen, de én magamtól is képes vagyok kisminkelni magam, nem kell mindenféle libuskáktól ötleteket lopnom. Ugyanígy vagyok a cipő- ruha- és kiegészítővásárlással is. Attól, hogy valaki nem követi nyomon, és nem majmolja őket, még igenis lehet IGÉNYES, hiszen ennek a szónak semmi köze a divathoz, nagyon csinosan lehet öltözködni a mostanában sztárolt leggings,tunika,cicanaci,saru, stb. kombinációk nélkül is.

Én legalábbis nyugodt szívvel tartom magam igényesnek és csinosnak ilyesmi ruhadarabok nélkül is, és ha nem bánod, a szabadidőmet inkább olvasással, vagy az egyetemi tanulmányaimmal töltöm ki, mintsem idióta homemade divat- szoba- táska- és még ki tudja milyen videók nézegetésével...

Egyébként a lánnyal nincs bajom, csinálja, ha neki ez tetszik, nem kötelező megnézni. Egészségére, ha erre van ideje és kedve. Viszont ne legyek már azért hülye meg igénytelen, mert engem nem érdekelnek a cuccai...

21/L

2010. aug. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!