Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit kell tennem, ha modellkedn...

Mit kell tennem, ha modellkedni szeretnék?

Figyelt kérdés
Illetve, csak néhány "művészibb" képet szeretnék, lehetőleg Tatabányán. Nagyon sokan mondták már, hogy modellalkat vagyok. Magas és vékony...Valaki tud Tatabányán ilyesmivel foglalkozó cégeket?
2010. aug. 13. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:

nem te döntöt el h milyen képeket szeretnél, azt majd az ügynökség eldönti. am befizetsz x összeget (jó esetben 100.000-et, mi 150.000et fizettünk) aztán befizeted, és jönnek a levelek, h ide és oda kell menni fotózkodni, persze ezért is te fizetsz 1000-5000 körül.

bár, nekem bejött, mert olyan helyre mentem ahol nem így megy:) alig van 1-2 ügynökség ahol nem kell sokat fizetni, és jön személyreszabott levél is..na hátén ilyet fogtam ki:D

2010. aug. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha művészi képeket szeretnél azokat akár te is megtudod csinálni, vagy a barátaid. Én pl így kezdtem és külföldről is kerestek már fotósok (nem átverősek)

szerintem felesleges ezért modellügynökséghez menned...max ha már komolyan akarod csinálni és elmúltál 16.

2010. aug. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!