Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A hegek mikor kezdenek el...

A hegek mikor kezdenek el látszódni? A zyneritet egyébként kilehet íratni háziorvossal is?

Figyelt kérdés
Tehát a heg már akkor látszódik mikor még pattanásos a bőr vagy majd csak sok évvel kséőbb lesz heges? Nekem is pattanásos az arcom, alapból nem hegesen gyógyulok, nekem ha elmúlik egy pattanás akkor inkább folt lesz ami idővel elhalványodik.Utánna nem is látszik hogy volt ott valami. Használok bőrradírt ami kifejezetten pattanásos arcbőrre jó, és gélt is. Annyira nem pattanásos, inkább akkor jönnek ki mikor megjön a havi. De 1-2 előfordul amugy is. Én is heges leszek vagy az már látszódna?
2010. aug. 13. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
azért maradnak az embereknek hegek pattanás után mert nyomkodják az arcukat,ezért kisebesedik és heges lesz.
2010. aug. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsőnek,ha nem nyomkodod nem lesz heges.

Ha elmúlt és nem lett heges,akkor már nem lesz az.

És igen a Zyneritet felírja család orvos:)

2010. aug. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat:)
2010. aug. 13. 16:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!