Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mire számítsak? Tapasztalatok?

Mire számítsak? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Tetoválást szeretnék!- Az oldalamra szeretnék. Sokaktól hallom, hogy ezen a helyen nagyon" fáj. ( Nem különösebben érdekel a fájadalom, mert ide szeretném.) :)

Csak azért mégis érdekel, hogy mi is igaz ebböl?!

Nem színeset szeretnék. Szöveges tetoválásra gondoltam, de nem holmi alap dolgot ami minden második emberen megfordul. Saját személyes jelentősége lenne a dolognak. Arra gondoltam , hogy az egész oldalamon futna, nem csak egy részen, hanem mondjuk hónaljam aljától-csipő. Ez nem nagy de mégis annak tűnik egy kicsit- véleményem szerint..de mivel csak betűk lennének..:)


Szóval szeretnék kérni a véleményeteket , tapaztalaitokat, mennyire számítsak fájdalom téren, tud valaki ajánlani , mutatni szép betűtípust?:)


2010. aug. 13. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon szép tetkó lesz:) És hogy gondoltad? Fentről le megy a szöveg, egymás alá írt betűkkel, vagy oldalirányba? 1 sor több sor? Ja és fiú vagy vagy lány?

Amúgy sztem nagyon változó, hogy kinek mennyire fáj. Attól függ mekkora a fájdalomküszöböd. Egyik haveromnak van 2 tetkója. Mivel én is akarok majd tetkót, beszélgettem vele róla csomót. Az elsőt a karjára csináltatta, arra azt mondta, hogy nem volt vészes csak kicsit belóg neki a karja belső oldalára és az fájt mikor csinálták, mert ott vékonyabb a bőr. De azt mondta elviselhető. A 2. a lapockáján van arra azt mondta hogy nem fájt annyira.

18/L

2010. aug. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Lány vagyok:), Fentről lefele, szóval hónalj aljától indulna le csipőig ,fentről kezdődne a szöveg:)De egy szimplán egyenes szöveget túl 'unalmasnak' találnék..még gondolkozom rajta, hogy mivel lehetne esetleg feldobni:) Nem szeretnék virágokat..meg ilyensmiket.. soha nem tetetnék..magamra ilyen hülyeségeket!:/ Lehet lehetne akár úgyis , hogy hullámba megy le a szöveg - közepes hullámokra gondolok vagy valami. Nem tudom van -e valami ötleted ?:) Mivel nem magyarul szeretném..és nem is angolul mert az már túl elszaporodott..görög - v. albán nyelvezetre gondoltam : ) Az nem érdekel, hogy ki érti és ki nem :P Mert magamnak csináltatom:P És a görög és albán nyelvet különlegesnek találom mellesleg a szöveg is ..görög albán dologhoz is fűződik:P

2010. aug. 13. 14:03
 3/8 anonim ***** válasza:

Érdekes ez a hullám dolog. Találtam egy ilyen képet és tetszik. Itt a link is.

[link]

Feldobja kicsit a hullám. Meg nekem ennek a betűtípusa is tetszik. Első ránézésre úgy tűnik mintha valami különleges nyelv lenne, de közben angol csak jó a betűtípusa.

Nézelődtem még és találtam még egyet ami hát talán kicsit túlzás, de ezzel is fel lehet dobni. Ennek van háttere.

[link]

De nekem az is tetszik, amikor a szöveg két ellentétes sarkához tesznek valami kis nonfiguratív mintát. Virágokat én se szeretnék, az szerintem nem szép.

Látom jól megtervezted a tetkódat már. Csomóan vannak akik csak úgy fogják magukat, elmennek egy szalonba és találomra varratnak magukra valamit. Egyik ismerősömnek egy rózsa van a bokáján. Tizenévesen csináltatta, meg se gondolta, hogy mi legyen csak akart egy tetkót. Azóta megbánta már, meg elég ronda is. Ráadásul színes és nem is túl igényes.

Én is szeretnék majd tetkót. Már kitaláltam majdnem mindent, hova, mit mekkorában stb. Csak sajna anyáék nem lelkesednek érte, saját pénzből meg egyenlőre még nem megy, szal még várok vele:) De nem is bánom, így legalább van időm kitalálni pontosan mit akarok, és olyan minta lesz rajtam amit nem fogok megbánni.

2010. aug. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az első kép szerintem is nagyon jó, csak én nagyobban képzele el :)))

Második is jolenne csak a háttér nem kellene oda:)

Én két éve szeretnék, tegnap volt születésnapom és édesanyukám elő állt ezzel,hogy akkor legyen :)))

SZóval ha most van rá lehetőségem és tudom, hogy nem bánom meg és , hogy nem baromság akkor miért ne :))) Semmiképp nem akarok olyat amit később esetleg megondolok,albánul lesz a felirat:) nem más lesz , mint - "Unë mendoj për ti çdo ditë"- minden nap gondolok rád- szerintem ez sok mindent elárul de mégse, az albán nyelv még különlegesebbé varázsolja számomra, és ha elolvasom nem rögtön egy személy jut eszembe hanem akár család, barátok személyek..emlékek:)))Lehet butaság de nem is érdekel nagyon ki mit mond rá, hisz magamnak csináltatom nemfel vágni akarok vele..17 / L vagyok:) sokat elárul de mégsem szerintem ez a felirat :) de nem tudom, hogy még milyen betűtípusból lehetne ! De nem szeretnék túl csicsa ide oda dolgot :S


Neked milyen elképzeléseid vannak?:)))

2010. aug. 13. 21:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát először is meg kell mondjam most nagyon irigyellek. Bárcsak az én anyukám állna elő azzal, hogy na akkor csináltassunk tetkót:) Esélytelen. De úgyis meg fogom csináltatni, csak max nem reklámozom neki.

Én egy sárkányt szeretnék az oldalamra. Olyat, ami a derekamnál kezdődik, mell alatt kb és a csípőmig ér kb. És kicsit így bekanyarodna a hasam felé az alsó fele.

Azért sárkány , mert egyrészt mindig is tetszettek a sárkányok, másrészt a keleti kultúrában jelentése is van. Kínai sárkányt szeretnék ami a szerencsét is jelképezi, a békét, az erőt és alapvetően a jó dolgokat. Nézegettem képeket, és láttam sokfélét. Azok tetszenek amik nem iylen nonfiguratívak, hanem szépen kidolgozottak és aprólékosak. Feketét szeretnék, de lehet, hogy színes lesz még nem döntöttem el.

Amúgy mit tudsz a szalonokról? Ha bemegyek és azt mondom, hogy sárkányt akarok és viszek mintaképeket akkor keresnek nekem előre elkészült sablont vagy rajzolnak ott egy egyedit? Nem szeretnék tucatot. Esetleg árat nem tudsz?

2010. aug. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lemaradtak a képek:)

[link]

[link]

[link]

[link]

És kb ide és ekkorába szeretném:

[link]

2010. aug. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépek ezek a sárkányok, nálunk anyumnak sok van ő magának keresett képet ugymond.. de a szalonban elmondta mit hogy szeretne és ugy csinálták meg neki, nem egy konkrétképből volt, csak.. kép azért kellett , hogy legyen mire alapozni, 1 hónapja csináltatott egy tetoválást lábszárára végig két éz aminek a keze összetéve van füzért fog amin egy sátán kereszt log.. kb térd alatt kezodik a tetoválás és lábfején van az egész sátánkereszt, most varatott hozzá egy ordogot :D a kez ( nagy ) fuzerrel keresztel volt 15 ezer es jol dolgozik a fazon:) megkerdezem, anyum hogy melyik ez a szalon engem is oda visz :) Nagyon szépen dolgozik szerintem:) és nem drágán:)), jó hogy még vannak ilyen emberek akik nem csak találomra... csinátatnak tetoválást :) ha gondolod mutatok tetoválásrol képet , hogy milyet csinált neki ( anyumnak ) a fazon:))?!
2010. aug. 13. 23:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze, érdekel a kép:)

Tök jó, hogy anyukádnak is van. Így már értem, hogy miért nyitott afelé, hogy neked is legyen.

Amúgy sztem folytathatnánk ezt a beszélgetést privátban:) Ha gondolod küldj egy privát e-mailt. Esetleg msnezhetnénk:)

Szia

2010. aug. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!