Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez kb mikori kép Megan Foxról?

Ez kb mikori kép Megan Foxról?

Figyelt kérdés

[link]

Megmütette magát,vagy micsoda? Hát most olyan szép arca van,de ezen a képen olyan rusnya kocka feje van,ha valaki tud valamit írja meg,köszi:D


2010. aug. 12. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Örülnél ha neked ilyen "rusnya" fejed lenne....,azé megnéznélek! Azt nem tudom mikor készült,de gyönyörű,szivesen blokkolnám!28F
2010. aug. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Látom nincs nőd:D

Nagyon nagy rajongója vagyok Megan kisasszonynak,csak elcsodálkoztam,mert szerintem itt nem szép:DD

jóéjt.

2010. aug. 12. 22:47
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
szerintem mindenkepp ronda...en szebb vagyok:-D
2010. aug. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt is szép. :) És én hetero lány vagyok. :D
2010. aug. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%

"Látom nincs nőd:D "


Ezt nem tudom miből szűrted le,de nekem tetszik,minidg is tetszett!!Most azért mert neked ezen a képen rusnya,atól nem biztos,hogy másnak is az... Komolyan mondom megnéznélek baz+,hogy milyen alapon kritizálod Te Megan Foxot... Egyébként meg van nőm,csak hogy minden kétségedet eloszlassam,ettől fügetlenül blokkolnám!!

2010. aug. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, megműttete magát, felszilikonoztatta a száját, felvarratta az arcát és új szilikon melleket csináltatott. Így jelent meg az új filmje bemutatóján( A Joyban olvastam)

Mindenki szerint most vesztette el az igazi szépségét,nagyon mű lett.

2010. aug. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23:51 Inkább a nődet blokkoljad. :P Amúgy szerintem se szép ezen a képen. A száját tuti, hogy megcsináltatta mert nagyon műnek látszik.
2010. aug. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

28 éves pasi amúgy mit nézegetsz itt a szépség és divat kategóriában,tán kellene valami tanács,hogy mivel viseld cicanacit. :D

Na pá

2010. aug. 13. 19:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!